Slow / park fly RC modely

33 inzerátů

Stavebnice Click R2

Stavebnice nepoužité.Upřednostňuji Whatsapp. Děkuji.

Stavebnice Click R2

Edge 540

Prodám málo letany Edge540 od rc-factory.cz. Má cca do 20 startů. Přidám i 4x baterie. Stačí vložit přijímač a letis. Osobní předání Brno.

Edge 540

Opale Camo 2,6

Prodám paraglider OPALE Camo 2,6 Komplet. Pilot Mike 50cm Celková váha cca 5Kg. možno lítat s větrem do 30km/h . Super klidná polítačka. v ceně 2ks baterky 22v-5500MAh . pouze pro vážné zájemce. Předvedu v letu.

Opale Camo 2,6

Kittyhawk

Mini model americké stíhačky z EPO. V modelu je motor, reglátor, a 4x pikoserva. Vyrobeno z EPO. Rozpětí: 550 mm váha 180 g

Kittyhawk

Extra 330LX 1420mm, plus BONUS větroň 2,6m zdarma

Prodám Extru s rozpětím 1420mm. Je vybavena motorem, regulátorem, servy, a s novou nepoužitou baterii. K tomu přidám novou vrtuli, 6ti osé gyro. Letadlo je po nárazu a je slepené, (motor má větší spotřebu). Nejsem modelář, neumím letadla zprovoznit a přecházím na menší modely. Osobní odběr na Praze západ nebo v Praze Větr1

Extra 330LX 1420mm, plus BONUS větroň 2,6m zdarma

Kachna bez vyžití

Dostal jsem k vánocům od dcery toto koupila to z našetřených peněz. Leží to tady nevyužité sháněl jsem pohon orig Graupner Hott Vector nikde už není v prodeji a k tomu vysilač do jedné ruky myslím KZ4 nebo tak něco. Nemáte někdo tento pohon na prodej i rozbitý ? Nebo nechcete to někdo za symbolickou cenu ? Já na to nemám t1

Kachna bez vyžití

Fieseler-storch

Zdravím, prodám komplet vybavený fieseler storch mini od JR-models, model má rozpětí 900mm délku 700mm a krásně lítá na 2s lipolku . Při rychlém jednání sleva .

Fieseler-storch

Konstrukční slowfly- plně vybavený včetně aku

Prodám celokonstrukční slow flyer, rozpětí 960 mm. Křidlo potaženo Litespanem a je po celém obvodu vystuženo uhlíkovým rowingem. Model je vybavený ss motorem Speed 280 s převodovkou, úplně nová mikroserva 2 ks, akumulátor 800 mAh li-pol 2S, přijímač 35Mhz. Ponechám si pouze regulátor. Prosím ne SMS.

Konstrukční slowfly- plně vybavený včetně aku

Daruji Corsaira F4U

Daruji kostru modelu F4U Corsair, meritko 1/24, původně z laserem vyrezavane stavebnice. Zamysleny pohon na gumu, nebo CO2, i jako male mini RC. Jen to co je na fotce. Zdarma. Jen osobni odber Praha.

Daruji Corsaira F4U

Letadlo s přípravou na dálkové ovládání

Prodám letadlo vhodně na RC létání,.Material polystyren. Příprava na dálkové ovládání. Rozpětí křídel 60 cm. Cena 600 Kč. Osobní odběr Praha Holešovice.

Letadlo s přípravou na dálkové ovládání