Modelová železnice1 150 inzerátů

Z 21 digitální centrála

Jako nová, plně funkční, se zdrojem. Cena a způsob prodeje na mail

Z 21 digitální centrála

Uzavřené nákladní vagóny 2-osé s kovovým dvojkolím

Prodám soupravu 2ks uzavřených nákladních vagónů 2-osých ČD s kovovým dvojkolím. Cena za oba dva vagóny 300,-Kč. Poštovné 100,-Kč. Prodej pouze jako celek. Platba na účet, nebo osobní převzetí v okolí Frýdku-Místku. Na dobírku a do zahraničí nezasílám.

Uzavřené nákladní vagóny 2-osé s kovovým dvojkolím

Náhradní díly BR41 PIKO

náhradní díly. Něco nové něco použité. Cena za celek. Možnost předání Žďár nad Sázavou jinak pošta 65 Kč.

Náhradní díly BR41 PIKO

Vindobona Bmz

Prodám rakouský vůz řady Bmz OBB, vůz je nový, neježděný ze setu Tillig 501764 Vindobona. Cena 1250,-, poštovné 100,-, platba na účet předem

Vindobona Bmz

Roco 43048

Prodám neježděný set, 4 historických vagónů fi. Roco. Top stav, čisté, nic ulomeno cena 2000,- nejlépe osobní setkání v Brně, jinak pošta

Roco 43048

parni lokomotiva DR G5 54 ETS

Nová,nikdy nejetá parni lokomotiva velikosti 0 katal.ETS 160 s orig.krabickou. Lokomotiva neni propojena s tendrem kabelem,nutno propojit.Nádherný kousek!

parni lokomotiva DR G5 54 ETS

Hrboun 16.20 OBB ROCO

Perfektní stav, ježděná, akorát jsem ztratil dvě madla tvaru špendlíku na obou stranách. Původní balení mám se vším všudy. Možnost předání Žďár nad Sázavou. Pošta 120 Kč s platbou předem na účet.

Hrboun 16.20 OBB ROCO

BR 01 ROCO

REZERVACE používaná, stav viz. foto. Je třeba poladit uložení 1. a 2. dvojkolí v tendru. Jinak ok. Možnost předání Žďár nad Sázavou. Pošta 120 Kč s platbou předem na účet.

BR 01 ROCO

BR 41 DR PIKO

REZERVACE opravované části rozvodu - některé nové z nové produkce, tendr i loko po generálce jen je třeba opravit upevnění mezi pojezdem a černé části pod kotlem. Jinak je vcajku. Možnost předání Žďár nad Sázavou. Pošta 120 Kč s platbou předem na účet.

BR 41 DR PIKO

Vůz na TT

Dobrý den, nabízím k prodeji vůz Uacs/Raj na sypké hmoty. Je to originál od firmy Loco včetně originální krabičky. Vůz je ve správě ČD, provozovatel firma Hasit s logy na dvou cibulich. Cibule jsou bílé, skříň modrá. Vůz má kovová kola a očková spřáhla, díky závaží výborné jízdní vlastnosti . Vůz je nový, nejezdeny, ve výborném...

Vůz na TT