Modelová železnice

120 inzerátů

PIKO lokomotiva BR 106

Prodám lokomotivu. Absolutně nejetá, se zárukou. Osobní vyzvednutí Plzeň, Zbůch, Tachov nebo můžu zaslat. Pouze platba předem. Posílám hned druhý den po připsání platby

PIKO lokomotiva BR 106

MTB Brejlovec

Nabízím Brejlovce, sešly se mi dva a jeden mi stačí. Absolutně nejetý, se zárukou. Osobní vyzvednutí Plzeň, Zbůch, Tachov nebo můžu zaslat. Pouze platba předem. Posílám hned druhý den po připsání platby

MTB Brejlovec

KUEHN lokomotiva 749 100 BARDOTKA, ČD

Prodám nejetou, pouze vyzkoušenou Bardotku, celou dobu byla uložena. Osobní vyzvednutí Plzeň, Zbůch, Tachov nebo můžu zaslat. Pouze platba předem. Posílám hned druhý den po připsání platby

KUEHN lokomotiva 749 100 BARDOTKA, ČD

ROCO 218 DB

Prodám jen občasně projetou ROCO 218 DB - jinak Krabička. Analog s přípravou na DCC (NEM 652 - 8PIN). Bez jakéhokoli poškození, plynulá a příjemná jízda. Svítí ve směru jízdy, očková spřáhla. Cena 1.195,- Kč + dopravné (zásilkovna, nebo pošta)

ROCO 218 DB

Rám (závaží) T679.1 Tillig

Jeden dotaz z oblasti sci-fi. Neměl by někdo na víc zbytečný rám (závaží) ze Sergeje Tillig? Pokud by se stal zázrak a měl, prosím o nabídku na mail. Děkuji za snahu.

Rám (závaží) T679.1 Tillig

NOVÁ Cisterna Kölner - PIKO - H0

Prodám novou, neježděnou, nepoškozenou čtyřosou cisternu KÖLNER žel. správy DB. Cena 890,- Kč + dopravné (zásilkovnou na výdejní místo, nebo poštou). Platba předem na účet.

NOVÁ Cisterna Kölner - PIKO - H0

ROCO - Talbot OBB - H0

Prodám nový neježděný výsypný vagón TALBOT žel. správy ÖBB v originální krabičce Cena 460,- Kč + dopravné (zásilkovnou na výdejní místo, nebo poštou). Platba předem na účet.

ROCO - Talbot OBB - H0

Set dvou vozů Talbot DR - ROCO H0

Prodám nový neježděný originální set ROCO H0 dvou výsypných vagonů TALBOT žel. správy DR s nevybalenými doplňky v originálních krabičkách i společné originální průhledné krabičce setu. Cena za set 900,- Kč + dopravné (zásilkovnou na výdejní místo, nebo poštou). Platba předem na účet.

Set dvou vozů Talbot DR - ROCO H0

šestiosá dieselelektrická lokomotiva ADtrans DE-H0

Prodám šestiosou dieselelektrickou lokomotivu ADtrans DE-AC33C (Blue tiger) H0 s přípravou na digital (8 pin), s originální krabičkou. Výrobce Mehano. Lokomotiva je málo jetá, pojezdově plně funkční, přepíná světla B/Č dle směru jízdy a má dolepené doplňky. Nedostatky - v jednom směru nesvítí bílá přední světla. V originál1

šestiosá dieselelektrická lokomotiva ADtrans DE-H0

Nová, nejetá ROCO 218 DB

Nová, nejetá ROCO 218 DB - osvětleni dle směru jízdy, náhradní krabička, analogova, příprava na digitál. K dispozici více kusů (možno použít další jako přípřeh - používáno např. u rychlíků DB-IC). Analogové provedení 1200,- Kc/ks + dopravné. Platba na účet předem. Pošta, nebo zásilkovna.

Nová, nejetá ROCO 218 DB