Modelová železnice

58 inzerátů

Tillig 501031

Prodám vůz Bmee ZSSK (limit. Tillig 501031), neježděný, doplňky přiloženy, orig. krabička, stav viz foto. Doprava a předání dle dohody (Balíkovna, Zásilkovna).

Tillig  501031

Napájecí pulzní zdroj s pulzním regulátorem.

Pulzní napájecí zdroj 12V/1,5A, s pulzním regulátorem, pro modelovou železnici. Jde o náhradu klasického transformátoru. Pulzní regulátor má dva výstupy, jeden regulovatelný 0-100% pro lokomotivy a druhý pevných 12VDC pro napájení Led semaforů, staveb, osvětlení ulic atd. Pulzní regulace podstatně zlepší jízdní vlastnosti,1

Napájecí pulzní zdroj s pulzním regulátorem.

B ČSD tillig

Koupím vůz 2.třídy ČSD 532-2 ze setu Tillig 70023. Uvedená cena platí při bezchybném stavu modelu, pokud možno s originální krabičkou. Doprava a předání dohodou.

B ČSD tillig

Nepoužívané modely.

Lok. Roco T 334.001. Přestavba z verze DSB. Osvětlení bílá ve směru jízdy. Neosazené díly v příbalových sáčcích, dokumentace. Cena: 3875.-kč. Krytý vůz Piko za 485,-kč. Oba modely jsou nepoužívané, po celou dobu uloženy v orig. obalech. Osobní odběr, nebo pošlu po platbě předem na můj účet. Při koupi obou poštovné v ceně.

Nepoužívané modely.

Prodám automobil

Prodám Náklaďák ROCO 150Kč kus Platba předem na účet plus zasilkovna.

Prodám automobil

Brejlovec ČD N MTB na výměnu

nabízím zánovního, pouze vyzkoušeného N Brejlovce od MTB v bezvadném stavu na výměnu za jinou českou lokomotivu v N i TT.

Brejlovec ČD N MTB na výměnu

Tillig 74960

Prodám nový nejetý vůz Tillig DR, nezkrácená verze, originál krabička, top stav. Doprava dle dohody.

Tillig 74960

Prodám pár vybraných modelů ze sbírky,cena dohodou

Plošinové vozy s vojenskou technikou i bez a jiné viz foto, soupravou M131.112 a další...

Prodám pár vybraných modelů ze sbírky,cena dohodou

Prodám vozidlo na opravu trolejí (DC)

Prodám vozidlo na opravu trolejového vedení ÖBB X 534.82 od firmy Kleinbahn. Stav - viz snímky, "přetržené" zábradlí na levé straně, jinak v pořádku, motorizovaná verze, provoz DC, spřáhla typu "hák", originální krabička v superstavu. Při rychlém jednání dohoda možná. Poštovné Zásilkovna - ČR 80 Kč, pokud nebude dohodnut1

Prodám vozidlo na opravu trolejí  (DC)

Vozy Reko Kuehn 42336

Vyndané z krabičky, ježděné minimálně.

Vozy Reko Kuehn 42336