Modelová železnice

316 inzerátů

Brejlovec Digi/zvuk ROCO

Nabízím na prodej Brejlovce T.478.3210 od výrobce ROCO, vel. H0. Digitál/zvuk, kat.č. 72947. Je kompletní, doplňky v sáčcích. Nemám kolejiště, takže jsem s ním nejezdil. Osobně v Kolíně, nebo zašlu dle dohody. Posílám balíkovnou, zásilkovnou, nebo poštou. Udaná cena je bez poštovného.

Brejlovec Digi/zvuk ROCO

555.0 DCC zvuk Jacek

Prodám málo ježděnou lokomotivu 555.0 Tillig ozvučenou zvukem od Jacka. Repro je uloženo v kabině v průhledné ozvučnici. Doplňky jsou nenalepeny a je k tomu originální krabička. Nejlépe osobní převzetí Říčany nebo po dohodě zásilkovna.

555.0 DCC zvuk Jacek

Liaz Igra Faller Car System

Nabízím modely Liaz od Igry upraveny pro provoz na faller car system, modely jsou analogové .S různými náklady . Auta zastaví pomocí magnetického spínače, tak jako faller auto, má gumové pneumatiky kvůli adhezi. Baterie 180mAh 1,2V. Nabíjení je stejné jako u faller auta. Cena za kus. V případě prodeje všech autíček jednom1

Liaz Igra Faller Car System

Vozy Roco

Dobrý den,prodam tyto vozy firmy Roco, vozy jsou ze setu Vindobona 74190. Vozy jsou osazeny dopňky,ne vsak lepeny. Směrové cedule jsou přilepeny obostanou paskou. Při kontaktu přes telefon poprosím sms,odpovim. Cena komplet 8000kč. Děkuji

Vozy Roco

Piko - Sada pro podpovrchovou montáž přestavníku

16 kusů, nové, nepoužité. Cena za kus 120 Kč. Osobní odběr, nebo platba na účet+ 90 Kč pošta. Dobírkou, zásilkovnou a do zahraničí neposílám.

Piko - Sada pro podpovrchovou montáž přestavníku

H0 - Piko lokomotiva BR180

Stav pěkný, vše viz fota. Málo jetá, jízda pěkná, světla přepíná dle směru jízdy, příprava na digitál, doplnky ještě nedosazené. Osobní odběr, nebo platba na účet + 150 Kč pošta - balík do ruky. Dobírkou, zásilkovnou a do zahraničí neposílám.

H0 - Piko lokomotiva BR180

H0 - sada vláčků - lokomotivy , vagony, koleje

Prodám tyto staré, elektrické vláčky velikosti H0. Vše viz fota, sada obsahuje 5 lokomotiv, všechny pojízdné, funkční, 13 vagonů a 60 kolejnic. Vše je starší a hrané, někde jsou nedostatky, chybějící díly, detaily. Vzhledem k věku - bez záruky. Prodej jen jako celek za 4400 Kč + případná pošta 150 Kč balík do ruky.

H0 - sada vláčků - lokomotivy , vagony, koleje

N - Elektrické vláčky - velká sada - mašinky

Prodám tyto staré, elektrické vláčky velikosti N. Vše viz fota, zachovalé kusy. Sada obsahuje 5 lokomotiv, vše funkční, pojízdné, 13 vagonů a cca 160 kolejnic. Vše je starší a hrané. Vzhledem k věku - bez záruky. Prodej jen jako celek za 5500 Kč + případná pošta 150 Kč balík do ruky. Dobírkou a do zahraničí neposílám.

N - Elektrické vláčky - velká sada - mašinky

Set vozů RIVAROSSI

Prodám zcela nový set R vozů od fy. RIVAROSSI kat. č. HR4327 a HR4328. Vozy nebyly nikdy jeté, vybaleny jen pro kontrolu, jinak v obalu a ve skříňce. Prodej pouze oba sety spolu. Cena pevná.

Set vozů RIVAROSSI

set 4 výsypných vozů OBB Kleinmodellbahn Austria

Prodám set 4 výsypných vozů ÖBB od výrobce Kleinmodellbahn Austria, každý vůz jiné číslo. Cena za všechny 4 vozy je 1950Kč včetně zásilkovny či balíkovny po ČR. Zaslání na Slovensko možné po dohodě.

set 4 výsypných vozů OBB Kleinmodellbahn Austria