RC modely letadel elektro

700 inzerátů

Sky Sprite F3D

Sky Sprite F3D Prodám rozbalený akrobatický model letadla o rozpětí 1000mm. Model nikdy neletěl a je v originální krabici. Je vybavený, jen stačí vložit baterii a přijímač. Lítá na baterie 3S 1500-2200 mAh. Možný osobní odběr Kroměříž ,Kojetín a nebo mohu poslat.

Sky Sprite F3D

Speedy Bee

Prodam vybavený model . 4serva kov př. Motor 50a-regulator. Párkrát ve vzduchu. Vice info zašlu na dotaz.

Speedy Bee

Letova stabilizacia Dualsky FC151

Predam plne funkcnu slabilizaciu.

Letova stabilizacia Dualsky FC151

RC Blade

RC Blade plně funkční od firmy freeair.cz Fotky rád pošlu 20A regl motor DYS. Serva 3x Po dohodě možné přidat baterky Osobně Olomouc

RC model TRACY

Prodám model TRACY. Jedná se o konstrukční model potažený fólií. Model je komplet osazen i s RC soupravou viz foto. Rozumné dohodě na ceně se nebráním.

RC model TRACY

Eflite Pitts S1 850 mm

Prodám Pittse od Eflite.Maketově velmi povedený model s vynikajícími letovými vlastnostmi-spousty videí na YT.Jeden z nejlépe hodnocených modelů této firmy.Letadlo je ve verzi pnp,tzn.plně továrně osazen,stačí pouze prídělat vop a křídla,baterii a přijímač.Model je zcela nový,ještě neletěl.Púvodní cena 5100 Kč,prodávám za1

Eflite Pitts S1 850 mm

Rozestavěný model hydroplánu Polaris.

Model je z depronu. Má již instalovbáno servo výškovky. K modelu přidám vytištěný a svázaný popis stavby. Osobní předání Ostrava a okolí.

Rozestavěný model hydroplánu Polaris.

Model Shark fy Multiplex

Model je plně osazen. Na modelu jsou známky po opravách. S tímto modelem jsem nelétal, byl pořízen "z druhé ruky". Pořídil jsem si ještě další hydroplán, se kterým létám, tak je Shark nevyužitý. Osobní předání Ostrava a okolí.

Model Shark fy Multiplex

Durafly racer

Koupím Durafly racer, Hadron od Parkzone nebo Funracer od Multiplexu. Děkuji za nabídky.

Durafly racer

RC MODEL

Prodam model CENTAUR,motor Turnigy D35-48,regulator FLYCOLOR 50A. 6x JX servo PS-1171MG+1x futaba na rizeni predniho podvozku.Ovladane funkce:kridelka,vyskovka,smerovka,motor, vztlakove klapky+ 1x zanovni baterie BH 2200mAh-3S. Stav po zaletu.

RC MODEL