Ostatní RC letadla

92 inzerátů

Kufr na vysilač + žehličku

Prodám nový kufr na vysilač a zánovní žehličku. Nabidněte.Domluva. Hlinsko v Č.

Kufr na vysilač + žehličku

odpružené podvozky so 60mm kolesami

Predám odpružené podvozky so 60mm kolesami na 4mm hriadeľ. Hriadele nie sú na fotke, ale sú samozrejme súčasťou balenia. Podvozky sú použité a urobil som s nimi do 5 letov. S Su-35 som už 2 roky nelietal, kvôli rozsiahlej prestavbe. Už sa presne nepamätám, ale viem že som ich rýchlo vymenil, nevyhovovali mi. Pridám aj bonus,...

odpružené podvozky so 60mm kolesami

Obtisk IGRA

Vracím se do dětství a stavím model Pelican (stavebnice IGRA, model na gumu). Nezbyl někomu vodový obtisk znaku IGRA? Rád bych, aby model vypadal autenticky.

Busta pilota USAF

Prodám bustu pilota USAF v měřítku cca 1:5. Šířka: 95mm Výška: 92mm Zaslání přes zásilkovnu +69Kč

Busta pilota USAF

plány ze stavebnic Graupner

Sháním plánky ze stavebnic Graupner: Beginner a Consul. Stačí mi scan v pdf. Nebo zaplatím kopii a poštovné, eventuelně za úplatu zapůjčit k okopírování. Všem moc děkuji za pomoc..

Benzínový motor 26 XYZ.

Motor je pouze zaběhnutý.

Benzínový motor 26 XYZ.

Pilot WWII 1:5

Maketový pilot WWII v měřítku 1:5, maximální šířka 102mm, výška v sedu 153mm, hmotnost 162g. Možnost zaslání poštou nebo přes zásilkovnu po platbě předem na účet nebo PayPal. Uvedená cena je bez dopravy.

Pilot WWII 1:5

Plány pro maketáře

po úklidu nabízím nalezené plány: WESTLAND LYSANDER - 7 ARCHŮ. 1chybí IL-2M3 - 4 ARCHY, 1 chybí - prodáno JAK 11 - 6 ARCHŮ- prodáno BELL P39 AIRACOBRA- prodáno Ceny dohodou

Plány pro maketáře

popisky US WWII

Nabízím samolepící popisky pro modely US letadel WWII, konkrétně pro P-47 měřírtko cca 1:7, ale službu udělají i na jiném typu :) Přebytky z výroby stavebnice, ale je tu i možnost přizpůsobit velikost pro jiné měřítko.

popisky  US WWII

Pulzační motor

Koupím plně funkční pulzační motor včetně manuálu.Cenu nabídněte...