RC lodě

105 inzerátů

RC lod 6s

Prodám RC loď Proboat Sonicwake 36 včetně baterie , regulátor,nabíječka dvou kanál taška Li-Pol vše co je na fotu

RC lod 6s

Racer RC boat

Ahoj, prodám tento starší člun Racer. Je osazen servem, kormidlem a nerezovým hřídelem v kuličkových miniaturních ložiskách. Provozováno se střídavým motorem MP-JET v minulosti. Skvělé jízdní vlastnosti. Při platbě předem na účet, poštovné zdarma.

Racer RC boat

Koupím rychlou elektro loď za zimní cenu

3-6S pohon, max velikost metr a kus...prostě něco do auta. Nabídněte.

Proboat Shockwave 55 Super Sport RTR

Koupím Shockwave 55 Super sport RTR od firmy Proboat. I díly na tuto loď. Hardware, šroub Prather G 270 atd. Nabídněte. Foto a cenu na email.

Prodám model lodi Marina II

Prodám nepostavenou stavebnici Artesania Latina, model rybářského kutru Marina II. Stav nového kusu. Nakonec nebudu stavět.

Prodám model lodi Marina II

Lod

Prodám stavebnici požární lodě od firmy Graupner. Cena dohodou.

Lod

Motorový člun UDIRC UDI010 až 40km/h s RC ovl.

Prodám nepoužitý UDIRC UDI010 RTR 2.4G 35km/h Brushless RC Boat, Water-Cooled Barva:Červená včetně RC Max. rychlost: 40km/h Napájecí systém Motor: Bezkartáčový vodou chlazený motor Vysílač Frekvence: 2,4G Kanál: 4CH Vzdálená vzdálenost: Asi 80-100m https://www.youtube.com/watch?v=guY1eT3khtg Velikost lodi: 424 * 114 *1

Motorový člun UDIRC UDI010 až 40km/h  s RC ovl.

GLAMOUR V3

Koupím Mini eco expert Glamour V3 od Kukorelliho, nebo závodního Froga.

Rychlý člun Recoil 26 od Proboat

Prodám rychlostní člun Recoil 26 od Proboat. Trup je dlouhý 660mm, po převrácení se přidáním plynu vrací do jízdní polohy. Člun je lehce upravený, jezděný na 3S, plně funkční. Cena: 3.500,-Kč + poštovné (bez RC soupravy) 4.000,-Kč + poštovné (s RC soupravou)

Rychlý člun Recoil 26 od Proboat

Zwarte Zee

Kompletní stavebnice v originálním balení. Byl to krásný dárek, ale stavebnice je na mě moc náročná a netroufám si loď postavit.

Zwarte Zee