RC lodě

6 inzerátů

OCTURA X460

Prodám lodní šroub OCTURA X460 nový .1x v originál obalu, 2x bez obalu.

OCTURA X460

Laminátový trup plus plány.

PRODÁM : Laminátový trup na maketu lodi NANUSCHKA. Délka 121cm . Plány přiloženy. Cena 1200,- Kč. (plus poštovné) , osobní odběr po dohodě možný.

Laminátový trup plus plány.

Racer RC boat

Ahoj, prodám tento starší člun Racer. Je osazen servem, kormidlem a nerezovým hřídelem v kuličkových miniaturních ložiskách. Provozováno se střídavým motorem MP-JET v minulosti. Skvělé jízdní vlastnosti. Při platbě předem na účet, poštovné zdarma.

Racer RC boat

Rychlostní člun se střídavým pohonem

Prodám skvělý nevyužitý malý rychlostní člun. Precizní trup je vyroben v ČR předním výrobcem s výrazným podílem uhlíkových vláken. K dispozici vyvažovací komora pro automatické otáčení při převrácení. Pohon je řešen pro 2s až 3s články střídavým motorem MP JET. Motor je chlazen náporovým chlazením (sání za šroubem) vodou v1

Rychlostní člun se střídavým pohonem

2x PROTECH ENIGMA 1:8 + náhradní díly

Nabízím na prodej 2x enigmu 1:8 osazenou servy BlueBird a motory RB Zároveň nabízím náhradní díly z kterých lze postavit další funkční model. Včetně motoru, který je již pouze základní.

2x PROTECH ENIGMA 1:8 + náhradní díly

Prodám mini mono Eraser

Prodám závodní loď určenou pro kategorii mini mono. Jde o trup Eraser od Gromova z Ukrajiny. Loď je bez elektroniky, v případě zájmu můžu přidat elektromotor Tenshock CZII 1515 3150 kV z mého dalšího inzerátu. Cena: 2000 Kč. Dohoda možná. Osobní odběr je možný v Třebíči, jinak pošta (v tom případě k ceně připočteme pošto1

Prodám mini mono Eraser