RC lodě

9 inzerátů

Neplovoucí model plachetnice

Prodám neplovoucí model plachetnice ENDEAVOUR 1834. Jde o NEPLOVOUC9 model pro dekoraci. Je jen vybalená pro fotografování. Je v červeno/bílé barvě. Vhodný dárek. Nejde poslat Zásilkovnou, zašlu na MOJE náklady PPL na Vámi udanou adresu ZDARMA. Možné osobní převzetí v Benešově u Prahy.

Neplovoucí model plachetnice

Koupím nitro kluzák

Zdravím! Koupím spalovací loď typu katamarán nebo hydroplán jako byl Tunder Tiger Bandit 3,5 nebo miss Budweiser nebo jiný nitro kluzák viz foto, případně nabídněte i větší benzínovou natural. Děkuji za nabídku

Koupím nitro kluzák

TR 500 dokumentace

Sháním plány pro stavbu tlačného remorkér třídy TR 500. Děkuji

Vosper Italeri 1:35

Prodám Vosper Italeri 1:35, možno předělat na RC. Chybí díly na střeleckou věž, lze postavit s jinou výzbrojí. Jinak komplet, vše v rámečcích.

Vosper Italeri 1:35

druhá část

dodatek k inzrátu 1 ze 2

druhá část

Díly pro lodičkáře-různé-1 ze 2

Prodám soubor věcí dle fotek-nejraději komplet,cena 400,-,platba na účet,pošlu PPL za 120,-

Díly pro lodičkáře-různé-1 ze 2

Prodám lodní model člun Leader

Prodám model člunu Leader. Délka cca 70cm. Stavěno starou metodou žebra, plaňky, překližka. Žádné novodobé plastové výlisky. Na přídí popraskaný lak, lehce opravitelné, na vodu může ihned ale lepší jako statický model do sbírky. Hezké zpracování a na svoje stáří stav pěkný. Cena pevná 4500kč.

Prodám lodní model člun Leader

Lod z nedokončeného projektu.

Lod z nedokončeného projektu.Nová elektronika viz foto.Lod není dodelaná,šikovný modelář si jistě dodělá,nebo dá elektroniku do jiné lodě.Prijímač spektrum SR3100 2,4ghz,servo Gys S0090,motor 4200kv 70A regilátor.

Lod z nedokončeného projektu.

SAGA Micro Cat 650EP V3

Rychlostní katamarán SAGA, laminátový trup 650mm, střídavý motor 2636kv, regl 50A, vodní chlazení. Trup nepoškozen, bez nárazu či vytopení. Lehké poškození polepu na vrchní straně (viz. foto). Prodávám bez RC soupravy a telemetrie. Při rychlém jednání přidám 3S baterii 2700mAh, lepenku na kryt a lodní vazelínu. Prodej z dů1

SAGA Micro Cat 650EP V3