RC auta

698 inzerátů

Offroad kola Tamiya

Offroad kola Tamiya. Stav dle fotek.

Offroad kola Tamiya

Karoserie Range Rover

Docela popraskaná, ale lze zachránit. Stav dle fotek. Přední maska bohužel není. Spíše na menší podvozky, rozvor cca 260 mm.

Karoserie Range Rover

Axial honcho

Prodám Axial scx10 Honcho auto je složené kompletně od základu. Plně funkční osvětlení na 3ch, ovladač 5ch. Skládáne z nových dílů. Prodávám protože sem si pořídil dva traxxase

Axial honcho

1:8 Kola Proline Badlands MX38

Prodám jeté kola Proline Badlands MX38, HEX17, průměr 176mm, šířka 74mm, vzorek cca 80-90%, kola nesou známky používání, ale na autě fungujou bez omezení, jedno kola má bouchnutý ráfek (je to podlepeno a na jízdu nemá vliv), stav viz. foto. Cena za 4ks

1:8 Kola Proline Badlands MX38

Combo Dash

Prodam jednou jety set esc a motor Dash .Esc 220A motor 2650 kv. V cene zahrnuta prg.karta

Combo Dash

Team Associated B6.2

Prodám Team Associated B6.2. Auto pravidelně servisované 100% stav, jako nové. Na autě tuningové díly: alu bulkhead, tvrdé ramena (zahnuté i rovné), alu víčko diferenciálu, tvrdé bočnice. Cena nových dílů je cca 4000kc. Prodám bez elektroniky. Krabice, manuál, 2 karoserie.

Team Associated B6.2

POZOR !!!

Pozor na vykuka údajně z Belgie hlásí se z adresy , helenamachacova101@gmail.com, chce po vás úplné iniciály včetně kompletní informaci o vášem účtu !!!!!!

FG Baja

Prodám FG Baja s originál delším rozvorem. Motor Zenoah 26 ALU zadní ramena , alu. tlumiče,alu převodový plato,alu držáky motoru s rychlo upìnakem, vysílač Spektrum DX 2.0. Náhradní pneu. 3x baterie. Více po tel. Vše v pořádku jen jezdit.

FG Baja

Dvounáprava Tamiya

Scháním dvounápravu od Tamiye , pokud by někomu ležela doma a měl na prodej. Pokud možno jak je na fotu. Foto zapůjčeno z Š-Hobby.

Dvounáprava Tamiya

Karoserie Kyosho Mini-Z

Na prodej úplně nová, nikdy nejetá karoserie Porsche 911 GT3 pro Kyosho Mini-Z. Karoserie byla sundána před pár lety z nového ready setu, je tedy bez kol, pouze tak, jak je na fotkách. Možné osobní předání v Praze, nebo pošlu Zásilkovnou na dobírku.

Karoserie Kyosho Mini-Z