RC nákladní auta

16 inzerátů

Scania s770

Prodám scanii kterou jsem koupil asi před dvěmi měsíci možno doložit fakturou. Bohužel na ni nemám čas tak není úplně dokončená, je v provozu, součástí prodám baterii (4600mAh),nabíječku (raytronic c8 pelikán) ovladač (carson 2,4GHz) a všechny věci potřebné k dokončení stavby možno i s šasím návěsu které mám nalakované v1

Scania s770

Scania tamiya

Prodám díly Tamiya ideálně komplet. Jedná se o kabinu zadní nápravu a disky s pneu možno přidat tištěnou přední nápravu.

Scania tamiya

RC kamion 1/14

Ponúkam krasny nakladač precizňe skladany kable neni su nikde vydno krasňe v korbe vsetko pod nakladom schovane , 6 kanal ovladač všetko ma vip svetla alebo majaky viac info volať prosim.

RC kamion 1/14

Podvozek Liaz

Dobrý den , koupím podvozek na Liazku nejlépe měřítko 1:10 bez elektroniky . Dekuji za nabídky

Podvozek Liaz

LESU Mercedes Arocs 8x8 1/14

Prodávám plně funkční model, regulátor Servonaut M24, zvukový modul Servonaut SM7, světelný modul Servonaut MM4, infraport, uzávěrka diferenciálu, osvětlený dle skutečnosti, na dálku ovládaný závěs, hydraulické sklápění.

LESU Mercedes Arocs 8x8 1/14

Rám na Scania

Vlastní výroba nerez rámu a pletivo s nápisy je vyleptaný z alpaky. Původně jsem měl v plánu udělat scanii, ale časem jsem zjistil že už to asi nedopadne cca 2-3 roky ji mám vyrobenou, a stále nevypadá, že by se realizace blížila. Rám je udělán tak aby šel přidělat originál šrouby na rámu (není potřeba žádná úprava). A pak1

Rám na Scania

Karoserie 1/12 Mercedes

Prodám plastovou karoserii 1/12 Mercedes. Šířka 220mm , výška 170mm , délka 180mm

Karoserie 1/12 Mercedes

Rc hasič Mercedes 1:16

Prodám v top stavu Amewi Mercedes Arocs. Plně funkční. Hliníkové doplňky. 2 figurky bruder hasičů. Záruční list i doklad i orig. obal součástí. Přidám i druhý rc hasič. Ten je v kvalitě B. Funkční pouze jízda a zvuk a světla. Proto přidávám zdarma.

Rc hasič Mercedes 1:16

Rc modely Tamiya

Prodám rc Kamion má modul tamiya. OSOBNÍ PŘEVZETÍ.

Rc modely Tamiya

Prodam zbytek náklaďáku tamia

Prodam zbytky náklaďáku od tamianu viz Foto Předání osobní Nezasilam

Prodam zbytek náklaďáku tamia