RC auta

62 inzerátů

Team Associated B6.2

Prodám Team Associated B6.2. Auto pravidelně servisované 100% stav, jako nové. Na autě tuningové díly: alu bulkhead, tvrdé ramena (zahnuté i rovné), alu víčko diferenciálu, tvrdé bočnice. Cena nových dílů je cca 4000kc. Prodám bez elektroniky. Krabice, manuál, 2 karoserie.

Team Associated B6.2

POZOR !!!

Pozor na vykuka údajně z Belgie hlásí se z adresy , helenamachacova101@gmail.com, chce po vás úplné iniciály včetně kompletní informaci o vášem účtu !!!!!!

monstr truck 1:8 HPI

Prodám mostr 1:8 Savage ,předělán na střídavý elektropohon včetně středového diferáku.Momentálně je to zadokolka,ale po doplnění přední kosti bude 4X4.Na prodej vše co je na foto.Preferuji osobní převzetí.Jinak cena plus pošta - domluva.

monstr truck 1:8 HPI

Pneu

Dobrý den prodám nové pneu 8 kousků pro relly 1/10, 12 mm šestihran pro hsp, hpi RC 1:10

Pneu

Volvo 1:14

Prodám rozestavěné Volvo FH12 od Tamiya a mnoho dílů. Pouze jako komplet. Foto 1 ilustrační. Přední kola a kryty štředů 2 osy nejsou součástí prodeje. Cena dohodou.

Volvo 1:14

HBX stormer

Monster truck HBX stormer HINBOXING 6558 RC monster truck se střídavým motorem. Pojízdné ale špatný stav plastova karoserie už není. Díly viz foto. Nute seřízení popřípadě na dily

HBX stormer

2wd buggy PR S1

Prodám málo ježděný závodní podvozek 1:10 od firmy PR racing ( 1 halová sezóna, 1 venkovní - tráva) Vhodné pro všechny typy povrchu, zvláště na hlínu. Jedná se o podvozek s 2 možnostmi konfigurace převodovky (k dispozici set pro umístění za zadní nápravu) Po výměně všech náplní Kuličkový diferenciál Podvozek je ve velmi...

2wd buggy PR S1

Losi Team

Dobrý den, prodám 2 kousky bugin 4WD cena dohodou.

Losi Team

S10 Twister

Dobrý den, prodám od firmy LRP zmíněný Twister 2 Extrme. Cen dohodou.

S10 Twister

Losi

Prodám Elektro Losi TEN - SCBE 4WD cena dohodou.

Losi