Drony

8 inzerátů

DRON

Prodám drona komplet osazen .Nevyužitý.

DRON

FPV dron SYMA X15W

Prodám téměř nový dron SYMA X15W. Umí FPV přenos obrazu z letu do mobilního telefonu, nebo třeba udržování nastavené výšky. Ovládání buďto ovladačem, nebo pomocí mobilního telefonu. Koupeno letos v lednu. Vylétáno cca 20 baterek. Důvod prodeje - přechod výkonnější stroj. Osobní odběr - Leskovec nad Moravicí, nebo zásilkovna.

FPV dron SYMA X15W

Karbonové T kusy pro podvozek kopter

Karbonové T kusy pro podvozek kopter Prodám karbonové T kusy pro podvozek kopter . Nové nepoužité , pouze šešroubované . Rozměry : svislá - průměr 16 mm , délka 240 mm vodorovná - průměr 10 mm , délka 240 mm Můžu poslat přes Zásilkovnu . Cena dopravy - 65 kč . Platba na účet předem . Cena dopravy...

Karbonové T kusy pro podvozek kopter

Blade 180QX, Blade mCX

Prodávám kvadrokoptéru Blade 180QX i s kamerou Elite - 721 HD s SD kartou. Kvadrokoptéra je plně funkční. Součástí je originální balení, náhradní rotory a jedna baterie. K tomu všemu přidávám zdarma Blade mCX na díly, různé baterie a nabíjecí kabely, viz. foto. Prodám tomu, kdo nabídne nejvíc.

Blade 180QX, Blade mCX

IdeaFly Hero 550 kvadrokopter na díly

Prodám nekompletní dron IdeaFly Hero 550 na součásti . Můžu poslat přes Zásilkovnu . Cena dopravy bez dobírky - 65 kč . Platba na účet předem . Cena dopravy s dobírkou - 85 kč ale odesílám jedině po zaplacení poštovného předem na účet . Cena za komplet 1200 kč , nebo jednotlivě .

IdeaFly Hero 550 kvadrokopter na díly

Dron

Prodám tento málo létaný dron .Baterie je nová-je větší.

Dron

Prodám hexacopteru Yuneec TYPHON H PRO

Prodám set haxacoptery Yuneec TYPHON H PRO (viz. foto): - batoh - hexa se 4K kamerou - vysílač + ovladač Wizard - nabíječ + 2x baterie (mají něco za sebou - spíše časově než cykly) - manuály, doklady - náhradní vrtule Zakoupeno 2/2018 v RCM Shop Brno. Tel. 603 226 182. Nejlépe osobní odběr.

Prodám hexacopteru Yuneec TYPHON H PRO

Syma X5C 4 kvadrokoptéra RTF

Dobrý den, prodám mini kvadrokoptéru disponující vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií. Díky 6-osému gyroskopu je model velmi stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě. Konstrukce z kvalitního...

Syma X5C 4 kvadrokoptéra RTF