RC modely

2 871 inzerátů

Frsky Taranis X9D

Prodám Frsky Taranis X9D 2016 vysílač jak nový ležel mi prakticky doma TOP STAV ! Dle foto, nahrán nejnovější software. Volat kdykoliv !

Frsky Taranis X9D

Stojan DREMEL 220

Tento kombinovaný stojan na vrtačku a držák nářadí představuje perfektní řešení pro stacionární použití nářadí Dremel. Vrtání vertikálně nebo v úhlu, nastavitelné v odstupech 15 stupňů. Při leštění a broušení drží nářadí vodorovně. Na integrovaný teleskopický stojan lze upevnit nářadí s ohebnou hřídelí. Pouze osobní odběr

Stojan DREMEL 220

rc souprava Spektrum DX4s / 2x prijimac

prodam plne funkcni rc soupravu,vcetne ceskeho navodu,2x prijimac. Cena konecna.

rc souprava Spektrum DX4s / 2x prijimac

FMS 850mm Ranger, RTF, mód 1

Prodám zcela nový pouze vybalený a zabalený model FMS 850mm Ranger. Kompletní sada RTF včetně vysílačky v módu 1 (lze nastavit 1-4), baterie, nabíječka. Balení vhodné pro zaslání poštou , poštovné v ceně, platba raději převodem Nemám kde létat a tak jej raději nabídnu nějakému kolegovi.

FMS 850mm Ranger, RTF, mód 1

Kabina ASW 28

Sháním kabinu na ASW 28 Na délku má cca 473mm (rozpětí modelu 5m) Pokud by měl někdo doma nevyužitou ideálně i a rámečkem případně věděl kde koupit novou budu rád

Prodám kastli Jeep YJ

Prodám karoserii Jeep Wrangler YJ od Tamiya, v ceně gumová zrcátka a stěrače od Loops model v hodhotě 288,- Kč. Možno použít na podvozek Axial SCX II nebo Traxxas TRX-4.

Prodám kastli Jeep YJ

Prodám Jeep YJ

Prodám nedokončený projekt Jeep Wrangler YJ, podvozek Barrage,kardany MST, servo JX + motor, interiér a doplňky Loops model. Je tu možnost dodělat na RTR, záleží na dohodě. Více info na telefonu.

Prodám Jeep YJ

AXI 5325/24 V2

Prodám nový, nepoužitý motor Axi 5325/24 V2

AXI 5325/24 V2

Vysílač Hi-Tec Eclipse Pro 7

Prodám RC vysílač Hitec Eclipse 7 Pro + 2 ks přijímač Optima, nabíječku. Málo používaný.

Vysílač Hi-Tec Eclipse Pro 7

Házedlo Oriolus

Výborně létající RC házedlo pro kruhový hod, rozpětí 100 cm, včetně serv 2x Hitec HS-55. Lze i nesestavenou stavebnici. Předání možno Praha.

Házedlo Oriolus