RC modely152 inzerátů

Prodám baterii do Horuse / Taranis-E LSD NiMH 9,6V

Prodám nejetou baterku do Horuse X12S nebo Taranis-E, nepoužívaná. Z nového Horuse X-12S, ve kterém byla hned vyměněna za Li-Ion baterku. Za 300,- Kč, osobní odběr nebo + cena dle dopravy.

Prodám baterii do Horuse / Taranis-E LSD NiMH 9,6V

Regulator stridavy 70-100A

Koupim letecky regulator 70-100A .

Miniservo Hitec HS_225BB

Nepoužitý díl, v originálním balení

Miniservo Hitec HS_225BB

Listová péra

Dobrý den sháním listová péra na F 350 nebo Tundra od TAMIYA případné nabídky s cenou.

elektrolet

Pohodově létající a dovede i jednoduchou akrobacii. Vybavené , vše málo používané.Chybí jen přijímač. Je tam baterie lion, která při správném používání vydrží ještě léta. Je možno poslat + 250 Kč.

elektrolet

Loď caribic

Prodám loď caribic. Součástí stejnosměrný motor s vodním chlazením a servo. Horní část je uchycena pomocí šroubu, do lodi při běžném provozu neteklo. V případě zájmu přidám pistolovou analogovou 2 kanál vysílačku Modelcraft WY (+200 Kč)

Loď caribic

Retro vysílač 1970 W-43

Prodam vymenim tento starý vysílač někomu do sbírky.

Retro vysílač 1970 W-43

Raduga 7

Prodam nebo vymenim věci viz. foto na radugu 7 průměr válce 21 mm

Raduga 7

Kluzák hurricane

Prodám nedostavěný kluzák hurricane. V motoru je usazen stříďák Trackstar 9t 4370 kV - nikdy nejetý, s přípravou na vodní chlazení. Dále přidám servo viz foto.

Kluzák hurricane

X-missile

Prodám X-missile vhodný spíše na díly. Bez elektroniky. Několikrát byla předělávána poloha motoru vůči sekundárnímu kolu, jakožto sekundární kolo samotné. Jezdil na stříďák s dvoučlánkovou LiPo, původně byl koupen se stejnosměrným motorem který už nemám. Karoserie a mnoho věcí již opravovaných či jinak předělaných. Bedna se...

X-missile