RC modely ostatní

19 inzerátů

Koupim modely letadel a modelarske vybaveni

--- Vykupuji modely letadel a modelarske vybaveni. Nabidnete. -- Email: azmodell@seznam.cz Tel: 603/275116

Modelářský kurz postupy, tipy&triky, techniky

Hledám spoluúčastníky vzdělávacího kurzu-školení-semináře: "Modelářské postupy, tipy&triky, techniky, technologie" Termín: podzim 2021 podle zájmu a domluvy účastníků Obsah: dle dohody účastníků a lektora, ale v podstatě cokoliv z oblasti klasické stavby, nebo stavby z moderních kompozitních materiálů Doladíme následně...

Modelářský kurz postupy, tipy&triky, techniky

Sraz Modela a Igra

dobrý den,sháním kontakt na pána co zde včera psal o srazu modelů Modela a Igra,bohužel inzerát nemohu už najít.Děkuji

30.ročník HELICUP Kroměříž

Chtěl bych pozvat všechny stálé i nové příznivce a piloty RC modelů vrtulníků a vírníků na jubilejní 30. ročník tradičního přátelského setkání na letišti aeroklubu Kroměříž ve dnech 2.7. - 11.7. 2021 Vše je již domluveno a objednáno včetně počasí, tak doufám, ze nám letošní výročí nic nepřekazí a sejdeme se v hojném počtu už...

30.ročník HELICUP Kroměříž

Vláčkodráha HO

Vláčkodráha HO. + lokomotiva a vagónky nejsou v ceně cena dohodou.

Vláčkodráha HO

Zbytky zbytků, skončil jsem, třeba někdo využije.

2x mega adaptér, velké konektory Měřáček na baterky Baterka Gens Lipo 2s1p, 450mah, 7,4V, 25c Baterka ABF Lipo 3s1p, 11,1V, 1000mah, 20C Ceny k diskusi, něco nabídněte :) Vyzvednutí Praha Libeň nebo Smíchov, pošta obyčejná cca 30 korun.

Zbytky zbytků, skončil jsem, třeba někdo využije.

Nové křídlo - poškozená folie

Prodám jedno nové křídlo od Pelikana na cvičný sportovní motorový model na motor 6,5 až 10ccm. Název modelu nevím. Má poškozenou fólií. Konstrukce není poškozená. Rozměry doplním. Pošlu PPL za 100Kč nebo osobní odběr v Týnci nad Sázavou případně v Benešově. Podívejte se na mé další inzeráty.

Nové křídlo - poškozená folie

Kovovou nádrž 110 ml

Nikdy nepoužitá kovová nádrž 110 ml, rozměry 60x60x40 mm, černá barva. Koupená na Aliexpress . Důvod prodeje změna projektu a rozměrové dispozice modelu. Cena plus dopravné. Preferuji platbu předem na účet.

Kovovou nádrž 110 ml

Robitronic taška

Prodám Robitronic tašku. Dobrý stav, obsahuje dva boxy.

Robitronic taška

FrSky Taranis E (X9e)

Koupím pultový vysílač FrSky Taranis x9e. V krajním případě jiný pultový vysílač se systémem OpenTX. Nějaký ten přijímač a transportní obal výhodou. Děkuji za nabídky.

FrSky Taranis E (X9e)