RC tanky

19 inzerátů

Pzkpw V Panther G

Dobrý den, po delší době nepoužívání zde chci prodat svůj tank Panther G. tank má 4/1 ocelovou převodovku, kovové pásy, kovová vana, kouřový modul. Jednotka TK 6,1 s ovladačem. Upraveno nabijení ze zadní části tanku . Odpružené zadní napínání pásů Chyby nejde mi zvuk. Jinak plně funkční. Málo používaný. fotky zašlu na c1

Kovové články pásů

Kovové články pásů na Kolopás Hakl Field Of Armorks. Je potřeba svrtat. Původní cena 4850Kč

Kovové články pásů

Tahač MAZ - 537, přívěs ChMZAP 8386 , tank KV-1

RC souprava tahače, přívěsu a tanku vyrobená v měřítku 1:10. Vše ovládáno 1 RC soupravou Taranis E 2,4GHz , zachovány všechny funkce skutečného vozidla ( rychlost, osvětlení, zvuky motorů, zvuky zbraní ). Vyrobeno z oceli, duralu, laminátu a plastu. Hmotnost celé soupravy cca 50 kg. MAZ 537 : pohon 8x8, odpérování ,3 st. p1

Tahač MAZ - 537, přívěs ChMZAP 8386 , tank KV-1

resinová výroba 3D tisk

Nabízím kompletní realizaci figur a předmětů. Využívám moderní resinovou tiskárnu. Modely jsou velice tvrdé, dobré na broušení a následné malování. Rozlišení objektů je v nadstandardním formátu 4K.

resinová výroba 3D tisk

Tiger I. Tamiya

Komplet s origo RC a originál zvukovou a efektovou elektronikou Tamiya. Kovová vana s odpružením ,kovové převodovky a hnaci kola. K tanku lepy , zimerit a všechny doplňky. Štít kanonu od lepidla viz foto. Cenu nabídněte (prosim rozumnou) Nejlépe osobní předání.

Tiger I. Tamiya

Karosérie

Prodám kola a karosérií. Bez podvozku a RC

Karosérie

Sháníme kolegy z KV kraje

Jsme malá parta nadšenců z Aše a okolí, věnující se RC modelům bojové techniky v měřítku 1/16. K dispozici máme klubovnu v Aši, kde si lze zajezdit, či provádět IR souboje tank proti tanku, tak jako ve známé hře Word of Tanks. Jsi z okolí? Zajímají tě RC modely bojové techniky? Přidej se k nám!

Sháníme kolegy z KV kraje

tank Torro Leopard 2A6

Ještě v záruce, zakoupen 9.6.2021 Airsoftový kanon Téměř nejezděný

tank Torro Leopard 2A6

Koupím zadní kovové napínací kola na Panzer IV/III

Dobrý den, scháním zadní kovové napínací kola na Panzer IV/III v měřítku 1/16.

Kettenkrad 1/6

Prodám kettenkrad měřítko 1:6 pěkný model přidám vysílač turnigy drobné opraví na modelu jsou ale funkční dohoda možná

Kettenkrad 1/6