RC tanky

38 inzerátů

Modely 1:16

Prodám modely a podvozky. Gaz 66 má rc king, motor Graupner 320, zvuk, kouř, světla, Ural je úplně nový s původním rc, plus podvozky a nějaké drobnosti. Pro info volejte.

Modely 1:16

Součástky HL a TORRO

Sháním na tanky od HL a TORRO součástky jako přijímače, moduly RX na frekvenci 27mhz. Dále převodovky s převody v plastu. Předem děkuji za vaše nabídky.

Tank ITES Retro

Zdraví není to sice RC model ale nevím kde bych ho mohl nabídnout a sice tento retro tank,mohl by ho někdo brát jako rc model z dávných časů 80sátých let kdy dělal radost nejednomu klukovi třeba pod stromečkem na Vánoce.Tank už nejezdí ale šikovný modelář by to zvládl,chybí motůrek jinak všechny převody fungují.Původně jez1

Tank ITES Retro

Prodám RC Tank T-90 Kov. verze

Prodám RC Tank T-90 Kovová verze - Hnací kola , ramena , pojezd. kola pásy , převodovky vylepšeny výkonými motory , věnec věze s ložisky . Reproduktor Visaton . Pouze osobní předání .

Prodám RC Tank T-90 Kov. verze

Tank Tiger 1:24 VS tank Pro BB+IR

Dobrý den, prodám málo ježděný Tiger 1:24 od firmy VStank, plně funkční. Jedná se o airsoftový a inftačervený soubojový tank (BB+IR) s plně pohyblivou věží (otáčení a náměr). Funkčním předním světlometem a se zvuky motoru, kulometu, střelby z kanónu (včetně cuknutí při výstřelu a zásahu od druhého tanku). Prodej včetně b1

Tank Tiger 1:24 VS tank Pro BB+IR

Československý tank LT 38

STAVEBNICE 3D TISTENĚHO MODELU 1/10 Obsahuje kompletní kyt s vysokým detilem dílu tištěno z PLA. Ozubená převová kola z polymeru s uhlíkovým vláknem. Pásy z Pet-G.

Československý tank LT 38

RC 1/16

Prodám RC sbírku v měřítku 1/16 viz. foto Už mi to tu jen leží,před rokem a půl vše fungovalo. Cena za vše 14 000,- Nutný osobní odběr. Při zájmu o jednotlivý model cenu nabídnout.

RC 1/16

T34/85 scale 1:5,5

Model funkční, motory a převodovky osazeny. Po dohodě lze doosadit veškerou elektronikou včetně zvukového modulu. Rozměry 1100(1450)×570×490cm Vzhledem k povaze modelu pouze osobní odběr!!! Prosím opravdu jen vážné zájemce.

T34/85  scale 1:5,5

vojenská souprava

Sanita GAZ 66 plus polní kuchyň-auto osazeno kovovými díly-polní kuchyň a nástavba ruční práce-kovový žebřík i ohrádka a jiné-dotazy zodpovím na telefon !!! viz foto

vojenská souprava

Jagtiger 1/16

Chystám se prodat Jagtigera . Spodek ,vana, kola,pásy,převodovky vse Japonska tamiya,vše kov asi to nej na trhu. Ridici jednotka profi IBU3. Kouřak proporcionální . Včetně vysílače,baterie a přijímače. Prodávám tak jak je na foto včetně figur.Jen osobní převzetí. Cenu nabídněte. 13,9.2021 Možno prodat i bez řídící jedno1

Jagtiger 1/16