RC modely60 inzerátů

Ka 8

Prodám Ka 8 3,5m, po nehodě trup má zničený čumák a na prasklé jedno křídlo. Použitá klasická kce. Bez osazení. Rozumné dohodě nebo výměně se nabranim.

Ka 8

FOXY R-35B střídavý regulátor 35A

Nabízím střídavý výše zmíněný regulátor od Pelikána. Programovatelný střídavý regulátor pro modely letadel a vrtulníků. Trvalý proud 35A(špičkový 45A), napájení 5-12NC/2-4 LiPO článků, BEC 5V/3A, hmotnost 35g, rozměry 28x38x8mm. Funguje v pohodě, pouze jsem ho musel zasmrštit do jiné bužírky (původní jsem roztrhl manipulací...

FOXY R-35B střídavý regulátor 35A

Traxxas TRX-4 Bronco TUNING

Prodám cca dva měsíce “starý” model Traxxas. kompletní balení s dokladem, stále v záruce. + dokoupený lift kit, traxxas 2.2 kola + puvodní neježděná. Rozšíření, závaží náprav + další doplňky. Baterie 5200 3S. PC : 25 000,-

Traxxas TRX-4 Bronco TUNING

Prodám nebo vyměním

Prodám za rozumné ceny nebo vyměním tyto modely za větron adekvátně za model. Modely jsou ve stavu fotek vysílačka je bez vf modulu. Mustang je bez motoru esc.

Prodám nebo vyměním

!!!!!!!SLEVA!!!!!!FRSKY HORUS X10 zamluveno

DOBRÝ DEN, PRODÁM VYSÍLAČKU HORUS X10 STÁŘÍ 2ROKY V TOP STAVU, SOUČASTÍ PRODEJE JSOU TAKÉ PŘÍMAČE FrSky , S6R 2KS, S8R ZDE JE UTRŽENÁ ANTÉNA NOVÁ STOJÍ 25 KČ, SENZORY Mini Lipo senzor (MLVSS) 2KS, Variometr - normální přesnost 2KS, POPRUH FRSKY, KUFR A MODUL RM9 vše plně funkční. Preferuji osobní odběr, ale také můžu poslat...

!!!!!!!SLEVA!!!!!!FRSKY HORUS X10 zamluveno

Rytmus mini 1650mm

Predám rytmus mini po menšej nehode. Nemám na to ruky a opravu nechám na nového majiteľa. Nič hrozné, ulomené rohy na krídlach, trup ok. Plne osadený, Regl hobbywing 40a, motor turnigy, sklopka aeronaut 9x5. Lieta na 4s. Výmena možná(Ne epp) Preferujem osobne kv kraj ale dá sa aj poslať, má kartónovú krabicu ako obal.

Rytmus mini 1650mm

Aurora 9

Prodám vysílačku aurora 9,s největší pravděpodobností je špatný výměnný modul, jinak je v super stavu a k ní je nová baterka.

Aurora 9

P-51

Prodám mustanga rozpětí 1,4m. Osazené jsou jen křídla a to 4 servy a podvozkem. Cena 2700,- při rychlém jednání sleva. Osobní převzetí.

P-51

Graupner Polaron EX Combo

Prodám nabíječku Graupner Polaron EX z důvodu redukce hobby (mám ještě dvě) Nabíječka je plně funkční. Poslání možné (i na zásilkovnu). Osobní odběr na Chebsku-Ašsku.

Graupner Polaron EX Combo

Graupne ohřívač kol S8350 - ohřívací dečky

Nabízím funkční ohřívání kol S8350 od Graupnera. Používán byl s nabíječkou Graupner Polaron EX Combo. Dlouhodobě nevyužité. Osobní odběr na Chebsku-Ašsku, poslání možné (i na zásilkovnu).

Graupne ohřívač kol S8350 - ohřívací dečky