RC letadla27 inzerátů

L-39 composit SAVEX

Zdravim, nabízím skvěle fungující model model vyrobený z uhíku českou firmou SAVEX. Model je osazen karbonovými servy, elektrickou turbinou MERCURY 110mm, regulátorem jeti 135 mezon, světelným modulem UNI light, Mspeed pitotkou, přijímačem Jeti 12, Podvozek odpružený elektrický - předek bržděný. Ovládané prvky: podvozek vysunuti,...

L-39  composit SAVEX

Větroň Limit 12 rcvs

Prodám tohoto větroně již nevyužiji. Větroň osazen 5v backem a dvěma servy

Větroň Limit 12 rcvs

piper pawnee od 3d labprint

Prodám toto letadlo sestavené kompletně osazené motor turnigy regulator 30 a serva dle návodu letadlo nehavarované pouze zalétnuté. Prodám za cenu elektra.

piper pawnee od 3d labprint

Větroň Bird of time elektro

Prodám tento model nevyužiji motor a regulátor Combo ray 70 A serva hytec v perfektnim stavu.Trup laminat originál Bird of time křídla vop a sop konstrukční. Popřípadě holý drak s táhly za 3500.

Větroň Bird of time elektro

Citabria SIG

Prodám nedokončený model Citabria ze stavebnice SIG. Křídlo komplet včetně serv, na trupu nutno dokončit potah. Materiál na potah a dokončení modelu součástí. Není čas na dokončení.

Citabria SIG

Bucker BU 131

Prodám rozestavěný model od Black Horse Model. Polomaketa Bu 131 Jungmann. Rozpětí 1850 mm. Model je kompletní, původní žlutý potah je sundán a z části potažen béžovou fólií Oracover. Jedná kompletní role a dvě necelé přidám. Podvozek je hotový, upravený a vylepšený o pneumatická kola Kavan. Koupeno 06.2020. Původní cena 14...

Bucker BU 131

ASK-21 1:5 3,2 m

Prodám novou nesestavenou stavebnici větroně ASK-21 od Phoenix Model. Rozpětí 3,2 m. Vše kompletní i s krabicí a návodem. Koupeno 06.2020. Původní cena 12 750,- Prodám za 8000,-

ASK-21 1:5 3,2 m

Ka 8

Prodám Ka 8 3,5m, po nehodě trup má zničený čumák a na prasklé jedno křídlo. Použitá klasická kce. Bez osazení. Rozumné dohodě nebo výměně se nabranim.

Ka 8

Prodám nebo vyměním

Prodám za rozumné ceny nebo vyměním tyto modely za větron adekvátně za model. Modely jsou ve stavu fotek vysílačka je bez vf modulu. Mustang je bez motoru esc.

Prodám nebo vyměním

Rytmus mini 1650mm

Predám rytmus mini po menšej nehode. Nemám na to ruky a opravu nechám na nového majiteľa. Nič hrozné, ulomené rohy na krídlach, trup ok. Plne osadený, Regl hobbywing 40a, motor turnigy, sklopka aeronaut 9x5. Lieta na 4s. Výmena možná(Ne epp) Preferujem osobne kv kraj ale dá sa aj poslať, má kartónovú krabicu ako obal.

Rytmus mini 1650mm