RC letadla

53 inzerátů

Yak 55 1,7m na dostavbu

Prodám nebo vyměním za el. větroň nebo osazeného epp akrobata, stav viz. foto, v trupu serva vop a sop. Nutno dodělat křídla. Více informací na tel. nebo emailu.

Yak 55 1,7m na dostavbu

Prodám model elektrovětroňe ASTRA

Nabízím model lehkého termického elektrovětroně rozp. 2150mm od Topmodelu. Model je plně osazen. Motor Dualsky XM 2834ca-09,regl. JetiSpin-22,přijímač JetiDuplex R9,serva JX 1109 MG 6ks, vario MALti , baterie Gens 1600mAh 2s1p, vrtule Aeronaut 13*8 Preferuji osobní odběr.

Prodám model elektrovětroňe ASTRA

CHRISTEN EAGLE 2,3m k DOSTAVBĚ

Prodám tento model k dostavbě, ke které nedošlo. Nutno dostavět spodní křídlo, plánek bohužel nemám dle tohoto měřítka. Mám jen pouze ten od Fary vydaného edicí modelář.(přidám k modelu). Trup překližkový s balzou,vrchní křídlo celobalzové,konstrukční ocasní plochy,přístrojová deska,štít plexisklo,motorový kryt celolaminátový,...

CHRISTEN EAGLE 2,3m k DOSTAVBĚ

Koupím model od Skywing i bouraný

Koupím model od fi. Skywing klidně bouraný i více

5 stavebnic větroňů

Nudíte se v karanténě? Nemusíte! Postavte si nový model z ekonomické stavebnice. Všechny modely mají dělená křídla a odnímací výškovky. Stavebnice obsahuje laminátový trup s uhlíkovou kabinou,ručně řezaná žebra,výkres,spojku křídla s patřičným uložením a motorovou přepážku 32mm. Viz poslední foto. Jazzie - 950mm - 890,-Kč Wendy...

5 stavebnic větroňů

3D Diablotin Iron Maiden

Viz. foto. Model je nový nelétaný.Rozpětí cca 2000 mm. Motor původně MVVS 25 ccm není k dispozici. Holý drak 4900,- Kč. Model je osazen kompletně servama. Za 600,- Kč mohu ponechat. Kompozitový motorový kryt je k dispozici, není na fotkách. Pouze osobní odběr v Klatovech. Po dohodě mohu dovézt.

3D Diablotin Iron Maiden

UMX Extra 300 3D BNF

Prodám kompletní funkční nepoškozený model. Nalétáno pár letů, 6 nových baterií 150mAh. Bez nabíječky, jen nabíjecí lišta s banánky. Ideálně osobní předání Plzeň a okolí.

UMX Extra 300 3D BNF

Fun Jet Ultra Multiplex - zamluveno

Nabízím novou stavebnici Multiplex FunJet Ultra (rozpětí 783mm, délka 750mm). Měl jsem totiž možnost si s kamarádovým modelem zalétnout a zjistil jsem, že pro mě, starého dědka je to příliš rychlé. Ideální osobní odběr (Domažlicko), ale poště se nebráním. Na SMS nereaguji.

Fun Jet Ultra Multiplex - zamluveno

Podvozky corsair,

Prodám zatahovací podvozky otočné o 90°,odpružené, elektro. vhodné pro f4u,p40 apod. Vlastní výroba.Velmi odolná konstrukce. Materiál nerez,alu. Otevření a zavření ukončují spínače.(provozuji čtvrtým rokem ve spalováku bez problému) Součástí je kabeláž, přepínač, servo. Délku nohou můžu upravit dle vaší potřeby. Velký podvozek...

Podvozky corsair,

Plováky 890 mm

Prodám nové plast. plováky délka 890 mm komplet s příslušenstvím, táhla, kormidlo, spojovací materiál, atd.

Plováky 890 mm