RC letadla

82 inzerátů

Prodám dohodou historický model Record Breaaker

Model po havárii

RC model letadla

Prodám čmelák Z-37 rozpětí 2,4m motor 30ccm křídlo je v celku nainstalovám motor + nádrž pouze volat

RC model letadla

78 Extra 300

Prodám 78-198cm Extra 300, mot. AXI 5330 3D extreme KV235 ,serva BLUE BIRD a JX kov. převody bez reg. Po dohodě možno výbava Duplex. Model je min. létaný.

78 Extra 300

Pace Spirit

Prodám téměř nový prázdný drak akrobatickeho modelu Pace Spirit rozpětí 205cm váha plně osazeného modelu s motorem NGH35 5,6kg v modelu ponechám nádrž 250ml a tankovací víko ponechání motoru na dohodě více info po Tel.

Pace Spirit

TOM stavebnice větroně

Nabízíme novinku od BLL model stavebnici legendárního větroně TOM. Tento model volného větroně kategorie A1 je určen pro modeláře, kteří mají rádi klasickou celodřevěnou stavbu. Konstrukce R.Metz (1970) Stavebnice obsahuje veškerý stavební materiál k dokončení modelu. Obsahem jsou díly vyřezané laserem,plán, bižuterie,zá1

TOM  stavebnice větroně

EPP Ultimate

Prodám létaný model Ultimate od firmy Mscomposit. proti původní stavebnici je trup upravený na prostorový. Model plně osazený, letuschopný, pouze doplnit přijímač a baterie. Rozpětí 850mm. Pouze osobní odběr. NELZE POSLAT.

EPP Ultimate

Trinity 3D

Prodám tento model, kompletně osazeno, stačí dát přijímač a baterku, nebourané.

Trinity 3D

Yak 55 1,7m na dostavbu

Dobrý den, kdyby byl zájem, nabízím na dostavbu Yak 55 1,7m, bez rc, jen drak. Cena dohodou.

Yak 55 1,7m na dostavbu

S.E.5a

S.E.5a , maketa. Rozpětí 1800mm, vaha 8 kg, motor Laser 180 4T, plně osazené. Možno i s přijímačem Jeti 6 Asist. Krásné maketové nezáludné letové vlastnosti. Lehce poškozená odtokova část spodního křídla na levém křídle.

S.E.5a

Solartex žlutý Cub

Nabízím dvě role po 2 metrech folie imitující plátěný potah. Jedná se o žlutou barvu Cub, vhodnou na modely Piper, nebo česká letadla Čmelák, Pionýr a pod. Folie jsou nenačaté originálně zabalené. Cena je za kus.

Solartex žlutý Cub