RC letadla

70 inzerátů

Výpomoc

Zdravím Není tu někdo s trochou času a chutí na výpomoc s pár historickými letadly? Osadit, poopravit, nalakovat atd.. Vše v mojí docela vybavené dílně v Plzni. Samozřejmě za nějakou předem dohodnutou úplatu.

Scorpio A80

Dobrý den, prodám letadlo které má hodně za sebou. Motor funkční, destička zlobí ale přijímá signál. Předek trupu pomackaný jinak zbytek letadla v hezkém stavu. Vhodné na náhradní díly. K letadlu dám vše co k němu bylo. Ovladač, dva akumulátory, nabíječka a původní obal. Pouze osobní odběr. Mohu dojet Domažlice, Holýšov, B1

Scorpio A80

Corsair

Prodám neosazeny malý model letadla corsair. Letadlo letalo párkrát a má menší oděrky na křídle. Jinak letu schopné. Pouze osobní odběr. Mohu dojet Domažlice, Holýšov, Bor.

Corsair

Minimoa

Dobrý den, prodám zánovní model MINIMOA 1500mm.Model bez Aku a přijímače. Kompletně osazen a létal jen třikrát. Důvod prodeje je přechod na hornoplosnik. Pouze osobní odběr mohu dojet po cestě Domažlice, Holýšov, Bor.

Minimoa

F -117 Lockheed

Samokřídlo Epp, Lockheed F-117 , rozp. 1150 mm, d. 1100 mm, osazen 2 x dmychadlo se stejnosměr. motory + regulátor

F -117 Lockheed

RC JEŽIBABA

Ježibaba jako rc model.Ovkádaná v. s. m.a truhla na odhoz cukroví,nebo padáčku. Osazení vše nové,3 serva kovové převody reg. 25 A motor Leopard, bat. 1500 mAh. Pěkné pohodové létání.

RC JEŽIBABA

Red Dragonfly 900 /zamluvené /

Prodám létaný model letadla s elektropohonem od firmy FMS, plně funkční, plně vybaven. Přidám i RC soupravu. Model je osazen digitálními servy , jednou havárie, opraven. Dám k tomu taky baterii li-po 2S, 1300ma, i originál dvoulistou vrtulí. Pouze osobní odběr, neposílám.

Red  Dragonfly 900 /zamluvené /

Blaník tzv ,,Bačostroj,,

Prodám Blaník , rozpětí 3,8 m , elektro, osazený, jen vložit přijímač. Start ze země. Ovládané Kř,S,V,Brzdy,Motor.

Blaník tzv ,,Bačostroj,,

EPP Ultimate

Prodám EPP RC model Ultimate ze stavebnice MScomposit. Trup a kabina jsou předělány na prostorové. Vše plně funkční, osazené. Dodat pouze vlastní přijímač, aku a letět. Domažlicko

EPP Ultimate

Czech Special Force 2022

pobytový, letecko-parašutistický tábor pro malé piloty, parašutisty a letecké modeláře na letišti aeroklubu Plasy od 10.07. -do 17.07. 2022. V ceně je zahrnuto ubytování na letišti, celodenní stravování: snídaně-svačina-přesnídávka-večeře + pitný režim, vyhlídkové lety.

Czech Special Force 2022