RC letadla

48 inzerátů

rc model 2,4-3m

Dobrý den sháním model o rozpětí cca 2,4-3m na vlekání mám motor 70ccm model může být i účelový

rc model 2,4-3m

Letka

Prodám RC model LETKA. Postaven ze stavebnice BLL model. Konstrukční dřevěná stavba. Létaný ,nepoškozený - nevyužitý. Rozp.1200mm, váha 900g. Prodám bez motoru, osazen 4ks serv. Potah Oratex,Vlies. Dobré letové vlastnosti.

Letka

Koupím křídla na Káně

Dobrý dne koupím křídla na letadlo Káně od čížka děkuji

Koupím křídla na Káně

vlečná

Dobrý den sháním model o rozpětí cca 2,5-2,7 na vlekání mám motor 70ccm typ bivoj nebo podobné účelovky bez motoru a vybavení (klidně v kostře, nebo výřezy odskoušené ) děkuji za nabídky cca do 10tisíc

vlečná

Admirál 2

Dobrý dne prodám admirála 2 rozpětí 2380

Admirál 2

E-flite X-VERT VTOL 0.5m

Prodám E-flite X-VERT VTOL 0.5m, létaný, náhradní vrtule možno i vysílač více po tel. ne SMS. Osobně

E-flite X-VERT VTOL 0.5m

3D Halák Edge 450

Prodám lehce olétaneho Haláka rozpětí 800 mm, osazený servy, regulátorem a motorem. Ero je v pořádku v letuschopném stavu, má trochu naprasklou vrtuly ale i tak se sním dá hned po vložení přijímače létat. Přidám dvě baterie viz foto.

3D Halák Edge 450

Vega Thermik Modela elektropohon

Nabízím model ze stavebnice Modela. Trup compozit, křídla konstrukční, potah transparentní folie. Model je velmi málo spíše skoro vúbec nelétaný, v bezvadném stavu. Nemám na něj čas. Výbava - stříďák (nový) ESC 30A (nový), 2 x standard servo. Cena 3000,- Kč. Pouze osobní odběr v Klatovech nebo po dohodě v Odolena Vodě.

Vega Thermik Modela elektropohon

Prodám RANGER2000

Prodám plně osazený FPV model. Stačí jen spárovat s FrSky a užívat si výhledů. Možnost předvedení za letu a proškolení. Jen osobní odběr. r. - 2000mm ovládané plochy" V,S,K,KL,M vybavení: firmware - INAV FC - MATEK F405 Wing GPS Rx: XSR Kamera, VTx

Prodám RANGER2000

F3k JJ EDGE-sleva

Prodám NOVÝ model F3k JJ EDGE, fungl nový, nesestavený, serva v křídlech, uhlíko-kevlarový trup, uhlíkové ocásky. Přiloženy fotky sestaveného druhého modelu se kterým ještě občas létám-po několika haváriích :-)

F3k JJ EDGE-sleva