RC letadla

5 inzerátů
Plánky Modelář - prodej rozsáhlé sbírky (aktualiza

Nabízím k prodeji rozsáhlou sbírku plánků Modelář. Zbylo již jen několik čísel (většina je prodaná) řady „S“ SPECIÁL(některá jsou k mání vícekrát). Seznam aktuálně volných čísel a info o ceně níže na obrázku.

Cena v textu
Jan 21, 2024, 8:36:13 AM
Kutná Hora
Plánky Modelář - prodej rozsáhlé sbírky (aktualiza

Předmětem prodeje je rozsáhlá sbírka plánků modelář. Většina je prodaná, zbylo jen několik čísel plánků řady „S“. Seznam aktuálně volných čísel + informace o cenách jsou níže na obrázku.

Cena v textu
Jan 21, 2024, 8:36:40 AM
Kutná Hora
Plánky Modelář - prodej rozsáhlé sbírky (aktualiza

Rozprodávám rozsáhlou sbírku plánů Modelář. Většina je prodaná, zbylo již jen několik čísel plánků řady „S“ SPECIÁL(některá jsou k mání vícekrát). Aktualizovaný seznam volných plánků a ceny jsou na obrázku níže.

Cena v textu
Jan 21, 2024, 8:37:06 AM
Kutná Hora
Elektro Spirit, na svah/termika

Konstrukční elektro větroň, zalítaný, nehavarovaný v perfektním stavu. Ovládány výškovka a křidýlka. Vhodný na svahové lítání v extrémních podmínkách, přistání na malé ploše i do termiky. Křidélka po celé délce křídla umožňují překonat extrémní podmínky. V křidélkách použita serva HS 56 BB. Výškovka DS 113 MG BB, snese i tvrdší přistání na svahu. Výhodou je velmi dobrá stabilita modelu i při plném vytažení křidélek jako brzdících klapek. Křídla a kormidla potažena folií Oracover. Model dokáže přistát z velké výšky do malého prostoru a je po celou dobu řiditelný i na zatáčení. Vhodný pro alpské lítání, vzhledem k velikosti dobře přenosný v pouzdrech alu. Viz obrázek. Model je vybaven motorem Mega s turbo kuželem a vrtulí CAM folding prop 11-6“, Pohonná jednotka zabezpečuje razantní tah při silném větru a kolizích. Součástí modelu jsou folie na opravu + kvalitní překližka na úpravu šachty baterek dle použití počtu článků. Motor Mega nejvyšší výkon s dodanou vrtulí na 2 články. Technic

4 000 Kč
Jan 21, 2024, 12:16:41 PM
Kutná Hora
KABINU
PRODÁM

NOVÁ KABINA z čirého V I V A K U PERFEKTNÍ ČIRÝ PŘEKRYT KABINY osobní odběr rozměry šířka 350mm délka 750mm

1 490 Kč
Jan 26, 2024, 7:06:02 PM
Kutná Hora