RC letadla

110 inzerátů

Svahový větroň Démon IV

Prodám svahového větroně Démon. Ovládané křidélka spřažená se směrovkou a výškovka. V trupu jsou dvě serva. Více info po telefonu

Svahový větroň Démon IV

CIRRUS 75

Prodám nový nelétaný model Cirrus 75 od fi.Graupner ze stavebnice.Včetně serv a motoru.Foto zašlu.

CIRRUS 75

Trup P-51 Mustang

Prodám laminátový trup na P-51 Mustang. Délka 70 cm, Hloubka křídla 21,5 cm. Nerovnosti jsou přetmelené (nevybroušené). Změna projektu. Osobní vyzvednutí Znojmo (Zásilkovna 120 Kč).

Trup P-51 Mustang

RC model letadla

Prodám rc letadlo, model je plně osazen servy, motor žhavík MVVS 6,5ccm Brno, motor je jako nový, má za sebou cca 10 startů, více info a foto na email, o ceně se dá jednat.

RC model letadla

Kabina L 13 Blaník

Koupím kabinu na Blaníka, rozpětí 3,25m, podle plánku Modelář. Konstrukce J. Fara.

Vrtule 1045 pár - levá pravá

Cena je uvedena za pár. Sešlo se mi jich doma víc, než potřebuji, možná by šly poslat i dopisem poštou - tj. Za 23Kč K dispozici 4 páry, dohromady za 220Kč Průměr díry pro hřídel je 6,4mm, součástí balení jsou i redukční kroužky na menší hřídele, jinak se dá převrtat na 7-8mm. Průměr vrtule 10 palců, stoupání 4,5 palce.

Vrtule 1045 pár - levá pravá

Swish 1,5m TOPMODEL CZ ZA SUPER CENU !!!

Představujeme náš nejprodávanější model roku 2022. Je jím Swish 1,5m dynamický větroň/elektrovětroň. Nyní za zvýhodněnou cenu -20%. Navštivte náš Eshop kde lze model a spoustu našich výrobků MADE IN CZECH REPUBLIC zakoupit.

Swish 1,5m TOPMODEL CZ ZA SUPER CENU !!!

SLS Lipol akumulátory

Kvalitní spolehlivé LiPol akumulátory pro RC modely. Objednat lze přímo na našem e-shopu, jsme ale schopni dodat jakékoliv SLS akumulátory, i ty které nejsou na e-shopu zalistované (domluva telefonicky nebo e-mailem). Vyzvednout lze v Brně Líšni v obchodě nebo poslat DPDčkem. Samozřejmostí je záruka 2 roky. Dodací doba u b1

SLS Lipol akumulátory

Phoenix CANARY 160cm

Prodám celodřevěný model Canary s rozpětím 160 cm. Přestavěný na elektromotor, osazený servy Futaba, silným motorem, regulátorem a vrtulí. Vše plně funkční, po připojení přijímače a přichycení křídel pomocí gumiček připraveno k letu. Plášť nese známky používání, ale šlo jen o porušení folie. Prodám vcelku i s bateriemi. V1

Phoenix CANARY 160cm

Extra 330L

Prodám neosazený model Extra 330L, nehavarované, málo létané. K modelu přidám kužel od firmy: http://www.pohodalet.cz/ Byl používán motor ZDZ 100ccm Rozpětí: 2600mm Nejlépe osobní předání v Brně.

Extra 330L