RC letadla

87 inzerátů

starší ročníky časopisu

modeláře viz foto obyčejná pošta

starší ročníky časopisu

Stavebnice modelu elektroletu Air Dolphin

Prodám novou stavebnici modelu elektroletu od firmy Jamara. Trup laminát, kridlo PS + balza, fólie.

Stavebnice modelu  elektroletu Air Dolphin

Stavebnice modelu Mustang Reno Racer

Prodám novou stavebnici modelu Mustang Reno Racer od firmy Ripmax. Konstrukční stavba, fólie.

Stavebnice modelu Mustang Reno Racer

Koupim Vilgu od flyfan Šustek

Koupim Vilgu od flyfan Šustek komplet osazeno nebo pouze model.Prosim foto a cenu Dēkuji

Koupim Vilgu od flyfan Šustek

Funjet Ultra

Prodám létaný model Funjet Ultra. V modelu je aktuálně motor Axi 2814/6D, 2x digitální servo Corona a přijímač Hitec OPTIMA 6. Model je ve slušném stavu nikdy nehavarovany. Nutný osobní odběr nebo po domluvě můžu dovézt do Prahy. Cena modelu se servi a motorem 2000 Kč S přijímačem 2600 Kč

Funjet Ultra

Prodám kompletně vybavenou F15

Letadlo je vybaveno gyroskopem, dvěma regulátory 40A ,možnost jak pevného tak zatahovacího podvozku,je možný start z ruky.Oba typy podvozku jsou součástí.Je kompletně osazeno servy, používal jsem třičlanek 2200mA.

Prodám kompletně vybavenou F15

Extra 330SC 2,7m vrak

Přenechám za odvoz zbytky Extry 330SC 2,7m postavené dle výřezů pana Urbance. Téměř neporušená je zadní část trupu, SOP, VOP a jedno křidélko. Uhllíkový podvozek a spojka křídla za rozumnou cenu dle dohody. V případě opravy jsem domluvený s panem Urbancem, že rád vyřeže příslušné díly. Více info po emailu nebo telefon1

Extra 330SC 2,7m vrak

Aerovleky pozvanka na akci

Pratele tazenych okridlenych foglu, prijmete pozvanku na dalsi aerovlekarskou akci 22.10.2022 na modelarske letiste pod hradem Kuneticka hora, Nemcice u Pardubic.

Aerovleky pozvanka na akci

Aquasport

Model AquaSport o rozpětí 1240 mm. Ovládání: motor, VOP, SOP Model byl původně stavěn jako hydroplán, ale k dokončení plováků nedošlo. Podvozek je snad demontovatelný, aby mohl být nahrazen plováky. Model je bez serv. V modelu je zamontován motor SPEED 6OO.

Aquasport

Flip

Cvičný a svižný RC model Flip. Model je bez serv. Ovládání VOP, křidélka, motor. Křídlo je polystyrenové jádro potažené balzou o rozpětí 900 mm. Je osazen motorem MVVS 2. Na modelu je třeba udělat menší oprava přepážky viz foto.

Flip