RC modely

342 inzerátů

Regulátor Jeti Mezon 90 BEC

Prodám regulátor Jeti Mezon 90 BEC, létaný, 100% stav. Cena 4 900 Kč + přepravní náklady

Regulátor Jeti Mezon 90 BEC

Plachetnice

Nabízím plachetnici RC UNIVERSITY CLUB ( cca 51,5 cm) viz foto. Model je částečně přestavěný - zábradlí, stěžeň, kormidlo. Původní díly přiloženy, serva jsou vyměněna. Neobsahuje vysílač a přijímač.

Plachetnice

Schwimmwagen

Nabízím tištěné díly na model Schwimmwagen 1:10. Nabídka obsahuje díly viz foto. Nejsou kola a díly nápravy, jeden přední díl je navíc. Dopravu přes Zásilkovnu platím.

Schwimmwagen

Mentor Multiplex

Prodám RC letadlo Mentor od firmy Multiplex. Letoun neobsahuje přijímač a vysílačku. Prodávám z časových důvodů. Letoun byl skladován v teple a suchu. Možnost se domluvit a zlevnit cenu.

Mentor Multiplex

F3K Snipe2 Strong

Prodám létaný model F3K Snipe2 Strong Je vybavený servy 4xKST X08 a baterii.Váha modelu je 245g.Bude dodán v obalech a s balast zátěží.Model je létaný,drobné šrámy jsou řádně opravené a vidět na fotkách.Mohu předvést v letu.

F3K Snipe2 Strong

Arrma Kraton 8S EXB

Dobrý den, prodám Arrma Kraton 8S EXB v zánovním stavu, jelo párkrát. Osazeno spektrum elektronikou. Preferuji osobní předání. Po rozumné domluvĕ je možné i zaslání. Rád zodpovím veškeré dotazy.

Arrma Kraton 8S EXB

Arrma Outcast 8S EXB

Prodám Arrma Outcast 8S EXB combo hobbywing max 5, vysílačka Futaba 4PM 2.4GH + 3 sady akumulátorů 4S a nabíječkou SKYRC T200 2x 100W. K autu přidám sítku proti prachu, různé oleje, očka, kopu pastorků a náhradních dílů, viz. foto. Auto jelo párkrát, a je v zánovním stavu. Cena komplet 27 000,- Kč.

Arrma Outcast 8S EXB

Přepravní obal na velké RC větroně

Prodám málo používaný přepravní obal na RC větroně. Rozměry viz fotografie. Vzhledem k rozměrům vhodný osobní odběr.

Přepravní obal na velké RC větroně

Regulátor Castle MINI2 se zpátečkou

Špičkový střídavý regulátor pro RC modely aut v měřítku 1:18 Sidewinder Micro 2 od Castle Creations. Napájení 2 až 3 čl. LiPo, výkonný programovatelný BEC s proudem 2 A, jemný chod motoru i v nízkých otáčkách, podpora protokolu Castle Live Link.

Regulátor Castle MINI2 se zpátečkou

Kryt na vysílač ZAMLUVENO

Nechtěl byste někdo téměř nepoužitý kryt na vysílače řady Graupner 19, 22 apod. Vozil jsem ho na soutěže spíš jako „talisman, aby nepršelo“ a mockrát to vyšlo. Je nepoškozený, jen na krabici se podepsaly transporty. Předání by mohlo být v Lázních Bělohrad nebo v Praze.

Kryt na vysílač ZAMLUVENO