RC modely

227 inzerátů

Graupner MZ-18

Prodám vysílač graupner mz-18 včetně přijímače a varia. Minimálně používané, vše plně funkční. Nová baterie ve vysílači.

Graupner MZ-18

EPP Rc akrobati

Prodám dva Rc akrobaty od firmy Rc Faktory( Sbach 342 a Edge 540 ) Sbach je kompletně osazený ale létaný více, Edge vybaven čtyřmi servy bez motoru a regulátoru téměř nelítaný. K neskladnosti modelu pouze osobní odběr.

EPP Rc akrobati

2 plošník, Wot Wots/ 1,280mm

Prodám dvouplocha Wotse od Ripmaxu Rozpeti: 1,280mm Délka: 1,150mm komplet info: http://www.ripmax.com/Item.aspx?ItemID=A-CF007 Letadlo bylo havarováno a znovu opraveno šikovným a precizním modelářem. Wots má perfektní letové vlastnosti! Na vyžádání mohu zaslat detailnější foto. Letadlo prodávám plně vybaveno včetně...

2 plošník, Wot Wots/ 1,280mm

Stavebnice RC modelu Neuiport Freeair.cz

Prodám nenačatou stavebnici RC modelu z edice WW1 freeair.cz, Neuiport. Případně i jiné věci z RC - serva, motory apod. (viz jiné inzeráty), na které nezbývá už vůle a čas.

Stavebnice RC modelu Neuiport Freeair.cz

Mikrokopter Hexa XL

Mikrokopter Hexa XL, německý dron. Elektronika a motory originál, středové desky vyfrézované ze silnějšího materiálu pro vyšší tuhost. Veškeré funkce, GPS, plánování letu na mapách atd. Zdarma nechám gimbal s deskou Alexis. Pouze vlastní odvoz. Nebo vyměním za větroň nebo elektrovětroň dle hodnoty. Hexakopter, hexakoptéra,...

Mikrokopter Hexa XL

Arrma Mojave 6S V2 BLX 1:7 4WD RTR

Nabízím Arrma Mojave 4WD 1:7 auto je jednou použité jezdí moc pěkně. Kupovano je 17.7.2021 doklad mám. Je nepoškozené a plně funkční, více informací volejte nebo napište. Při rychlém jednání sleva.

Arrma Mojave 6S V2 BLX 1:7 4WD RTR

Stavebnice RC jet mini F-86 KIT

Stavebnice RC mini jetu F-86 Osobní odběr Náchod ,Hradec Králové

Stavebnice RC jet mini F-86 KIT

Vlek na expedici s příslušenstvím

Vlek na expedici - nový - nepoužitý s doplňky

Vlek na expedici  s příslušenstvím

Loď ATLANTIC

RC model . 27 MHz Model nepoužitý . Osobní odběr Náchod ,Hradec Králové

Loď  ATLANTIC

Stavebnice plachetnice RONA

Stavebnice rc plachetnice RONA Osobní předání Náchod ,Hradec Králové

Stavebnice plachetnice RONA