...ostatní

70 inzerátů

Prodám síťový napáječ od firmy Piko

Síťový napáječ: pri 230 V, 50 Hz, 55 mA, sec 12 V 450 mA 5,4 V Otočný regulátor Na dobírku nezasílám, poštovné Zásilkovna - 79 Kč, Česká pošta - 89 Kč, pokud nebude dohodnuto jinak. Na dobírku nezasílám, platba převodem na účet CZK nebo EUR. Sleduj další inzeráty.

Prodám síťový napáječ od firmy Piko

Tvarovací deska terénu

Prodám nepoužitou tvarovací desku terénu. V případě zájmu poskytnu přesnější technické informace, posílám přes zásilkovnu nebo poštou, platba předem na účet.

Tvarovací deska terénu

Herpa auta - 10 kusů

Jen jako celek za 1800 Kč + případná pošta.

Herpa auta - 10 kusů

Piko E499 Orig.krabičku

Koupím originál obal od Piko ES 499 může být i samotný polystyrén. Dále i na dotyčnou loko boční kryty ventilace může být i druhovýroba. Děkuji

PIKO šroty Eas - REZERVOVANÉ!

Nabízím na prodej 8 kusů vyjímatelných maket nákladů šrotu do čtyřnápravových otevřených vozů Eas od firmy PIKO (vnitřní rozměry vozu 141 x 29,7 x 17,8 mm). Každý náklad je jiný, podle přiložených fotografií. Cena za kus 5,90€ (cca 149,-Kč) + zásilkovna 3,30€. Při koupi všech najednou přidám jako bonus dva náklady štěrku.1

PIKO šroty Eas - REZERVOVANÉ!

Štart set Roco

Predám štart set Roco 51313. Set je nedotknutý, v záruke, otvorený len kvôli nafoteniu - nevhodný darček. Cena: 649 Eur.

Štart set Roco

Krabičky na modely

Prodám tři krabičky na modely Bramos - vhodné na patrové vozy - cena 30Kč/kus, a dále jednu krabičku od vozu D (Bajky) od fy Šikulové - 40Kč.

Krabičky na modely

Podvodník modelydio

Žádám všechny kdo byl podveden modelydio , aby byla podána společná žaloba . Prosím ozvěte se klidně na můj mobil. Pokud nás bude více určitě se s tím dá něco dělat. Jan Roula 604188118.

Flokovačka Peco

Prodám tuto flokovačku, je plně funkční a ještě v záruce. Pořídil jsem profi od Noch a tuto už nevyužiju. Cena 1 200Kč i s poštou

Flokovačka Peco

Skříňka na modely, součástky, apod.

Prodám nový kovový box na drobnosti českého výrobce Mars. Skříňka je nová, nepoužitá, jen vybalená. Pro přehledné uložení součástek a malých dílů. Při platbě převodem je cena včetně poštovného.

Skříňka na modely, součástky, apod.