Vagóny H0

585 inzerátů

vagony Roco Xenia Classic Model do 50 Eur

Kúpim tieto modely na foto, nepoškodené, najradšej s orig. krabicou. 50 eur/ks

vagony Roco  Xenia Classic Model do 50 Eur

vagony BRAMOS

Predám tieto modely od f. Bramos po 50 Eur/ks. K žlto-hnedému dodám doplnky. Uprednostňujem predaj viacero modelov jednému záujemcovi.

vagony BRAMOS

Cisterny ROCO

Koupím tyto cisterny ROCO délky 204mm. Za případné nabídky děkuji.

Cisterny ROCO

Rajky ČSD - ZERBA, BRAMOS

Nabízím k prodeji těchto osm Rajek ČSD: 3x červenožlutá ZERBA - rovný rám 2x hnědožlutá ZERBA - rovný rám 1x modrožlutá BRAMOS 1x zelenožlutá BRAMOS 1x hnědožlutá BRAMOS Modely budou mít očková spřáhla a kromě dvou od Zerby náhradní krabičky Bramos. Pošta 100,-Kč. Pouze v celku.

Rajky ČSD - ZERBA, BRAMOS

Koupim set 55170 "Carl Maria von Weber"

Koupím dvoudílný set vozů ČD od firmy ACME katalogové číslo 55085. Připadně koupím i samotné vozy z tohoto setu. Pouze nový stav.

Koupim set 55170 "Carl Maria von Weber"

Roco Ypsilonky ČSD

Nabizím k prodeji vozy druhé třidy řady Ba od výrobce Roco. K dispozici 2x Roco 64806 a 1x 64807. Vozy nepoužité, doplňky přibaleny, originální krabíčka. Osobní předání Brno, pošta po dohodě. Uvedená cena za kus.

Roco Ypsilonky ČSD

Vozy Faccs ,výrobce Loco

Prodám tyto vozy,jsou nejeté,nezaprášné,jen uloženy v obalu. Všechny vozy mají stejná provozní čísla,u jednoho vozu,je nutno dolepit z části odlepenou stupačku,viz foto.

Vozy Faccs ,výrobce Loco

TRIX - Orient Expres s osvětlením, systém Märklin

Nabízím sestavu Orient Express od firmy TRIX. Vozy jsou v perfektním stavu, svítí novotou, nepoškozené. Obal lehce ošuntělý. Jsou s osvětlením, kontakt je střední, takže pro systém Märklin - viz foto. cena za všechny: 2500,- Kč Osobní odběr na mé adrese na Praze 9 nebo zaslání po předchozí platbě na účet + poštovné (dopo1

TRIX - Orient Expres s osvětlením, systém Märklin

Vozy TILLIG

Prodam dva osobni vozi Tillig druhe tridy osazene postavickami.Cena 2800 kc + ,postovne.

Vozy TILLIG

Osobní vozy Fleischmann

4 osobní vozy Fleischmann Stav viz foto cena za všechny: 1000,- Kč Osobní odběr na mé adrese na Praze 9 nebo zaslání po předchozí platbě na účet + poštovné (doporučený balíček nebo balík do ruky, případně přes zásilkovnu dle přání kupujícího). Prosím pište na email nebo volejte – na SMS nereaguji.

Osobní vozy Fleischmann