Vagóny H0

24 inzerátů

MTB Zetka

Dobrý den pánové, nemohl by mi někdo změřit otvor v jednom ze čtyř vrat u tohoto vozu ? Pokud by byl dost velký, tak bych jeden koupil, v ČSD. Děkuji

MTB Zetka

Regiojet HO Piko nový č. 58536

Nový, nemám kolejiště, odzkoušený na stole na zkušebním okruhu. Jede nádherně cena 1490 Kč. Zasilkovna 58 Kč nebo osobní odběr Kopřivnice.

Regiojet HO Piko nový č. 58536

Regiojet set HO Piko nový č. 58222

Nový, nemám kolejiště, odzkoušený na stole na zkušebním okruhu. Jede nádherně cena za set dvou vagónů 2990 Kč. Osobní odběr Kopřivnice, nebo zasilkovna 58 Kč.

Regiojet set HO Piko nový č. 58222

osvětlení

Prodám origo osvětlení Sachsen pro vozy Y délky 282 mm, odzkoušeno bez dalších přídavných komponentů. K montáži potřeba snímací kontakty na podvozku a propojení uvnitř vozu.

osvětlení

Jídelní WRmz

Koupím jídelní vůz ČD - ACME Najbrt I - pro obohacení sbírky i ježdění na kolejišti. Nabídněte s fotem na ceně se doufám domluvíme ...

Jídelní WRmz

old PIKO Jídelní vůz

Prodám starý jídelní vůz old PIKO. Vůz má osvětlení, je v dobrém stavu. Mám originální krabičku, vůz má krátká očková spřáhla dlouhá po nárazníky. Jezdí celkem dobře. Cena: 900Kč. Měřítko H0 (1:87)

old PIKO Jídelní vůz

Acme 55097

Prodam set novy nejezdeny vice info email

Acme 55097

Nákladní vůz Paon

Prodám nákladní vůz Paon, sestavený ze stavebnice firmy Bramos. Provedena patina rámu i bočnic. Platba převodem na účet, poštovné dle ceníku České pošty.

Nákladní vůz Paon

Acme

Zdravim, mam zajem o tendle set acme pripadne i stejny typ vozu v cervenem provedeni Za nabidky dekuji

Acme

poštovní vůz

Nabízím k prodeji poštovní vůz Post -p /21, PIKO kat.č. 53303, edice Deutche Post- Philatelie, IV epocha. Vůz je nejetý, doplňky částečně čistě dosazeny, ostatní v příbalovém sáčku. Originál balení. Dohoda

poštovní vůz