...ostatní

57 inzerátů

Piko E499 Orig.krabičku

Koupím originál obal od Piko ES 499 může být i samotný polystyrén. Dále i na dotyčnou loko boční kryty ventilace může být i druhovýroba. Děkuji

Ventilátory

Sháním ventilátory na ES 499 0 Piko. Může být i druhovýroba, potřebuji jich několik .

Ventilátory

Stromecky

Prodam levne zbytky stromecku z kolejiste. Nekolik malych sacku. Cena: 100,- Kc/celek - 1-5 foto Dale strouhany korek 7 sacku - foto 6. Cena: za postovne Ruzne zbytky - foto 7. Cena: za postovne Dohoda a osobni predani mozne.

Stromecky

Krabičky na modely

Prodám tři krabičky na modely Bramos - vhodné na patrové vozy - cena 30Kč/kus, a dále jednu krabičku od vozu D (Bajky) od fy Šikulové - 40Kč.

Krabičky na modely

Podvodník modelydio

Žádám všechny kdo byl podveden modelydio , aby byla podána společná žaloba . Prosím ozvěte se klidně na můj mobil. Pokud nás bude více určitě se s tím dá něco dělat. Jan Roula 604188118.

Flokovačka Peco

Prodám tuto flokovačku, je plně funkční a ještě v záruce. Pořídil jsem profi od Noch a tuto už nevyužiju. Cena 1 200Kč i s poštou

Flokovačka Peco

Skříňka na modely, součástky, apod.

Prodám nový kovový box na drobnosti českého výrobce Mars. Skříňka je nová, nepoužitá, jen vybalená. Pro přehledné uložení součástek a malých dílů. Při platbě převodem je cena včetně poštovného.

Skříňka na modely, součástky, apod.

Obaly na Y vozy ROCO

Nabízím na výměnu nepoškozený, kompletní obal (polystyren + krabice) od setu ROCO na 3 Y vozy za 3 plastové krabičky na ROCO vůz Y.

Obaly na Y vozy ROCO

Krabice/kufřík od setů ROCO/FLEISMANN

Dobrý den. Pokud máte doma patrový kufřík, nebo krabici od strat setu ROCO, nebo FLEISMANN, včetně polystyrenových plat a máte v úmyslu se jich zbavit, prosím ozvěte se na tento inzerát. Mohl bych Vám od nich elegantně (za odvoz) pomoct. Jen nepoškozené. Děkuji.

Krabice/kufřík od setů ROCO/FLEISMANN

Zajimave prodeje zde.

Dobry den vazeni prodejci H0 predmetu , mnozi z Vas si tu pletou aukci , prodej se ziskem a hlavne , myslite si , ze jsou tu nakupujici uplni amateri ? Doporucuji adminum zde provest "desatero slusneho inzerenta" , pochybuji o cestnych zamerech zde inzerujicich v poslsdnim roce.Vy kdoz se necitite byti vyse jmenovanou skupinkou...