...ostatní

55 inzerátů

PIKO šroty Eas - REZERVOVANÉ!

Nabízím na prodej 8 kusů vyjímatelných maket nákladů šrotu do čtyřnápravových otevřených vozů Eas od firmy PIKO (vnitřní rozměry vozu 141 x 29,7 x 17,8 mm). Každý náklad je jiný, podle přiložených fotografií. Cena za kus 5,90€ (cca 149,-Kč) + zásilkovna 3,30€. Při koupi všech najednou přidám jako bonus dva náklady štěrku. Platí...

PIKO šroty Eas - REZERVOVANÉ!

Ventilátory

Sháním ventilátory na ES 499 0 Piko. Může být i druhovýroba, potřebuji jich několik .

Ventilátory

Stromecky

Prodam levne zbytky stromecku z kolejiste. Nekolik malych sacku. Cena: 100,- Kc/celek - 1-5 foto Dale strouhany korek 7 sacku - foto 6. Cena: za postovne Ruzne zbytky - foto 7. Cena: za postovne Dohoda a osobni predani mozne.

Stromecky

Štart set Roco

Predám štart set Roco 51313. Set je nedotknutý, v záruke, otvorený len kvôli nafoteniu - nevhodný darček. Cena: 649 Eur.

Štart set Roco

Krabičky na modely

Prodám tři krabičky na modely Bramos - vhodné na patrové vozy - cena 30Kč/kus, a dále jednu krabičku od vozu D (Bajky) od fy Šikulové - 40Kč.

Krabičky na modely

Podvodník modelydio

Žádám všechny kdo byl podveden modelydio , aby byla podána společná žaloba . Prosím ozvěte se klidně na můj mobil. Pokud nás bude více určitě se s tím dá něco dělat. Jan Roula 604188118.

Flokovačka Peco

Prodám tuto flokovačku, je plně funkční a ještě v záruce. Pořídil jsem profi od Noch a tuto už nevyužiju. Cena 1 200Kč i s poštou

Flokovačka Peco

Skříňka na modely, součástky, apod.

Prodám nový kovový box na drobnosti českého výrobce Mars. Skříňka je nová, nepoužitá, jen vybalená. Pro přehledné uložení součástek a malých dílů. Při platbě převodem je cena včetně poštovného.

Skříňka na modely, součástky, apod.

ND pro spřáhla H0 typu I

Nabízím na prodej náhradní díly pro starší spřáhla H0 typu "I". Stav a počet podle fotografií, počet třmenů 40ks. Pružné díly pro upevnění v držáku spřáhla už nejsou k dispozici. Cena za vše 300,-Kč + doprava zásilkovnou 85,-Kč. Platí do změny anebo odstranění inzerátu.

ND pro spřáhla H0 typu I

Eas šroty ROCO

Nabízím na prodej 10ks vyjímatelných maket nákladů šrotu do čtyřnápravových otevřených vozů Eas od firmy ROCO. Každý náklad je jiný, podle přiložených fotografií, náklady rozměrově pasují i do trochu větších vozů Eas od firmy Kleinbahn, resp. Kleinmodellbahn (v nich jsou náklady foceny). Cena za kus 6€ (cca 149,-Kč) + zásilkovna...

Eas šroty ROCO