RC větroně

287 inzerátů

pro začátek

Elektro bublina pro uplné začátky. Už má něco za sebou, ale plně funkční. 2ks baterek na konci životnosti. délka 75cm, rozpětí 100cm. osazená bez přijímače. cena simbolická, osobní převzetí

pro začátek

Yak 55 1,7m na dostavbu

Zdravím, prodám Yak 55 1,7m rozpětí na dostavbu. Jen dodělat křídla a kabinu. Díly frézované na cnc, lehká konstrukce. Možná výměna za větroň ASW, Fox apod. Klidně i stavebnici.

Yak 55 1,7m na dostavbu

Joker - 3D tisk

Prodám 3D výtisk letadla - Joker. Rozpětí 1710 mm, délka 1040 mm. K modelu je potřeba dokoupit Rc vybavení + uhlíkovou trubku na vyztužení. Informace k osazení dodám. Cena 799,- + poštovné

Joker - 3D tisk

Prodám stavebnici celolaminátového modelu

Prodám model větroně s možností elektrifikace. Model je netknutý, stejně jako výbava která je na fotkách. Rozpětí - 200cm. Myslím, že výrobce byla firma HV-model, ale nejsem si jistý. Na tuto stavbu nemám čas, leží mi to 4 roky na skříni. Celé to stálo asi do 10 000,- . Vše je nové netknuté,, je to vidět na první pohled.1

Prodám stavebnici celolaminátového modelu

náhradní díl k modelu STORK 4

Nabízím k prodeji náhradní díl k modelu STORK 4, jedná se o nové, nepoužité, bez serva ucho modelu STORK 4. Cena dohodou, další informace tel., popř. mailem, ne sms.

náhradní díl k modelu STORK 4

Icaro

Prodám cvičný elektrovětroň. Laminátový trup s dřevěnými ocasky a křídly potaženo folií. Ovládána S,V a motor. Vše funkční stačí vložit přijímač aku součástí. Vhodné pro začínající piloty.Os. předání Benešov, Praha

Icaro

Pomoc při stavbě a létání s modely / Letecká škola

Nabízím pomoc se stavbou nebo létáním s modely. Zkušenosti jako reprezentant ve volných modelech a také ve výrobě RC modelů (laminování).

ELITE

Prodám 3m model Elite,trup,ocasky Topmodel,křídlo vlastní stavba,profil E 205, model je osazen motorem Turnigy Aerodrive,regl,sklopka. V trupu HS 82MG,v křídle placky Corona. Potah Oracover.

ELITE

Slim Univerzál

Dobrý den, prodám oletáný, ale stále schopný letu, Slim Univerzál od LSmodel. Plně vybaven. Motor RAY řady 28 + regl, křidélka HS-65, VOP HS-55.

Slim Univerzál

Orlik II

Orlik II . Rozpeti 4m, laminatovy trup, p/s kridla potazene dyhou. Leta absolutne nezaludne. Par provoznich sramu na spodku trupu, nic vazneho. Komplet vybaveny, staci vlozit prijimac. Zajemci dodam nastaveni.

Orlik II