RC větroně

18 inzerátů

Yak 55 1,7m na dostavbu

Zdravím, prodám Yak 55 1,7m rozpětí na dostavbu. Jen dodělat křídla a kabinu. Díly frézované na cnc, lehká konstrukce. Možná výměna za větroň ASW, Fox apod. Klidně i stavebnici.

Yak 55 1,7m na dostavbu

Výřezy Amigo II

Stavebnice výborně létajícího větroně Amigo II (Graupner) včetně pylonu, obsahuje: výřezy z topolové překližky a balzy, smrkové nosníky, balsové odtokové lišty, spojku křídla včetně pouzdra, bowdeny, drobnou bižuterii, stavební plán 1:1. Neobsahuje balzu na tuhý potah.

Výřezy Amigo II

5 stavebnic větroňů

Papuče a nějaký ten "Pitralon" vám leží od loňska netknuté na dně skříně a letos to vypadá na opáčko pro úspěch? Ale nemusí to tak být! Objednejte si u Ježíška některou z pěti ekonomických stavebnic větroňů. O svátcích se zabavíte a na jaře budete poletovat s novým érem. Ekonomické proto,že kupujete jen ty díly,které doma1

5 stavebnic větroňů

Tracy Svor

Koupím model větroně Tracy případně Tracy-e od Svoru. Pouze v pěkném stavu případně stavebnici...

Tracy Svor

Slick 60"

Prodám Slick 60" EF, motor AXI 4120/20, regulátor Jeti Mezon 90, serva Hitec 7235MH, přijímač Jeti R6, vrzule Falcon, 4 kusy acu 2600mAh. Tel. pouze Po-Pá.

Slick 60"

Maxi Graupner

Prodám Maxi Graupner, motor Hacker, regulátor Jeti Mezon 40, serva KST, přijímač Jeti Rex 6, vrtule APC. Tel. pouze Po- Pá.

Maxi Graupner

SUPER SINBAD

Koupim RC model SUPER SINBAD - rozpětí 2400mm. Řízena jenom směrovka+výškovka. Děkuji za nabídky.

Prodám RESku LIPTOV

Prodám větroně kategorie RES, klasická stavba. Létán 2 sezóny a plně funkční. Stačí vložit přijímač a letět. Použitá serva k ovládání jsou 2 x EMAX ES08 MA II (VOP + SOP) a 1 x ES 9251 II(brzda) + magnetický spínač.

Prodám RESku LIPTOV

Minimoa

Dobrý den, prodám zánovní model MINIMOA 1500mm.Model bez Aku a přijímače. Kompletně osazen a létal jen třikrát. Důvod prodeje je přechod na hornoplosnik. Pouze osobní odběr mohu dojet po cestě Domažlice, Holýšov, Bor.

Minimoa

Blaník tzv ,,Bačostroj,,

Prodám Blaník , rozpětí 3,8 m , elektro, osazený, jen vložit přijímač. Start ze země. Ovládané Kř,S,V,Brzdy,Motor.

Blaník tzv ,,Bačostroj,,