RC motorové lodě - elektropohon

10 inzerátů

NQD catamaran Arrow

Sháním prastarý model od NQD catamaran Arrow. Nejlépe žlutý, ale je to vcelku jedno a pokud možno neupravovaný. Takže s originálním řízením, dokonce nemusí být funkční. Kdyby někdo věděl, napište.

NQD catamaran Arrow

Ponorka

prodám tuto ponorku , vhodná do bazénu. Má za sebou pár jízd. Do Prahy dovezu.

Ponorka

Laminátový trup (Tsunami midi)

Dobrý den. Prodám tento laminátový trup o délce 1075mm šířka 310mm je neopracovaný,nepoškozený.

Laminátový trup (Tsunami midi)

Prodám model hasičského člunu

typu Düsseldorf, délka cca 980mm, 2x střídavý motor na 3s, 2x obousměrný regulátor, funkční otočné vodní dělo s čerpadlem, funkční radar, 1x pevný reflektor, 1x otočný reflektor, vnitřní i vnější osvětlení. Konstrukce trupu překližka, balsa a olaminováno. Zvlášť pohonná a přijímačová baterie. Nástavba laminát. V případě zá1

Prodám model hasičského člunu

Kormidlo

Kormidlo 17cm

Kormidlo

originál Graupner lodní motor

Originál Graupner lodní motor Voith Schneider nepoužitý pohon střídavý motor.

originál Graupner lodní motor

TR 500 dokumentace

Sháním plány pro stavbu tlačného remorkér třídy TR 500. Děkuji

Prodám lodní model člun Leader

Prodám model člunu Leader. Délka cca 70cm. Stavěno starou metodou žebra, plaňky, překližka. Žádné novodobé plastové výlisky. Na přídí popraskaný lak, lehce opravitelné, na vodu může ihned ale lepší jako statický model do sbírky. Hezké zpracování a na svoje stáří stav pěkný. Cena pevná 4500kč.

Prodám lodní model člun Leader

Lod z nedokončeného projektu.

Lod z nedokončeného projektu.Nová elektronika viz foto.Lod není dodelaná,šikovný modelář si jistě dodělá,nebo dá elektroniku do jiné lodě.Prijímač spektrum SR3100 2,4ghz,servo Gys S0090,motor 4200kv 70A regilátor.

Lod z nedokončeného projektu.

SAGA Micro Cat 650EP V3

Rychlostní katamarán SAGA, laminátový trup 650mm, střídavý motor 2636kv, regl 50A, vodní chlazení. Trup nepoškozen, bez nárazu či vytopení. Lehké poškození polepu na vrchní straně (viz. foto). Prodávám bez RC soupravy a telemetrie. Při rychlém jednání přidám 3S baterii 2700mAh, lepenku na kryt a lodní vazelínu. Prodej z dů1

SAGA Micro Cat 650EP V3