RC motorové lodě - elektropohon

8 inzerátů

koupím loď

Sháním do své flotily dvě lodičky. První je od NQD Arrow nejlépe žlutá či bílá. Druhá je od NQD speed boat nejlépe žlutá nebo tu samou prodávali jak Jamara Speed Wave. U této lodi mám ještě podmínu, že je dlouhá "pouze" 55 cm ! Dělala se také 75 cm dlouhá, to je na mne opravdu moc.

koupím loď

rc lod

mam ji rok dvarat na vode je vporadku

rc lod

RC jachta SEA STAR

Prodám stavebnici RC jachty SEA STAR od společnosti Vladyka models. Stavebnice je nová, nepoužitá, v původním balení. Model má délku 890 mm. Pohon dvěmi elektromotory MIG 600/8,4V ( kat. č. M3 ), chlazení spirálou ( kat. č. CH2 ) napájení sedmi články NiMh akumulátorů o minimální kapacitě 3 000 mAh; ovládání 2-kanálovou RC1

RC jachta SEA STAR

RC retro starši loď

Prodam starši retro loď z jednym servem tesla jinak je prazdna na dodělani vyměnim za nakej ten šrot i zbytky neboli ruzne dily rc motoru MVVS brno jen važny zajemci prosim pište SMS zpravy děkuji.

RC retro starši loď

Lodní šrouby

Mám prosbu. Vlastním tuto loď a nemohu sehnat vrtulky. Dokáže někdo vyrobit? jednu jako vzor mám.

Lodní šrouby

Turnigy LI-PO 3S, 1300 mAh, 11,1 V

Prodám skoro nepoužité 2 baterie Turnigy 3S: Kapacita: 1.300mAh Počet C: 20-30 Konektor: XT60 Uloženy do skladovacího režimu, delší dobu nevyužívané. Cena za obě baterie 500 Kč.

Turnigy LI-PO 3S, 1300 mAh, 11,1 V

Prodám model hasičského člunu

typu Düsseldorf, délka cca 980mm, 2x střídavý motor na 3s, 2x obousměrný regulátor, funkční otočné vodní dělo s čerpadlem, funkční radar, 1x pevný reflektor, 1x otočný reflektor, vnitřní i vnější osvětlení. Konstrukce trupu překližka, balsa a olaminováno. Zvlášť pohonná a přijímačová baterie. Nástavba laminát. V případě zá1

Prodám model hasičského člunu

Kormidlo

Kormidlo 17cm,délka držáku 10cm

Kormidlo