RC motorové lodě - elektropohon

11 inzerátů

Člun vznášedlo na sníh

Prodám tento model se střídavým motorem, jezdí super na sněhu. model prodám podle příslušenství. Délka 50 cm. Model motor regl 1000 kč + baterka lipo 4s 3300. 1500 kč Komplet s rc soupravou 2500 kč

Člun vznášedlo na sníh

Zavodní loď

Dobrý den. Prodám tuto loď je nepoškozená nebouraná. Je bez RC soupravy a regulátoru. Tak jak vidíte na fotce (baterka rok stara nejeta) pouze obcas vybitá a následovně nabitá.

Zavodní loď

lodička 100cmx19cm

Lodička je trochu zaprášená , dá se lehce očistit. Mě to už k rybníku netáhne - jenom jsem vylaminoval vnitřek . Prodám i s motorem (bez reglu a serva kormidla). Po osazení je lod provozuschopná - jezdil jsem na 4s na 1/2 plynu (reálná plavba).

lodička 100cmx19cm

Velká dřevěná lod’ na dálkové ovládání.

Prodám tuto krásnou RC loď za skvělou cenu. Jedná se o nepoužité zboží, které mi tu zbytečně již nějakou dobu leží. Loď je potřeba lehce dodělat. Součástí kompletu jsou i baterie, ale bez dálkového ovladače. (viz fotografie) Jedinečný dárek pro nadšené modeláře za super cenu. Základní technické parametry: (další parametr1

Velká dřevěná lod’ na dálkové ovládání.

Torpédový člun 1:35

Prodám plastikovou stavebnici Vosper Italeri 1:35. Lze upravit na elektro a RC. Chybí díly na střeleckou věž. Jinak komplet, vše v rámečcích. Možno postavit s jinou výzbrojí.

Torpédový člun 1:35

Lodičkářské sady od Robbe

Podám sety od Robbe,nepoužité,pouze dlouhodobě skladované: 4135-Key Largo Power set...........500,- 1175-Power set Magin One........700,- - prodáno 1046-Fitting set San Diego..........800,-

Lodičkářské sady od Robbe

TR 500 dokumentace

Sháním plány pro stavbu tlačného remorkér třídy TR 500. Děkuji

Díly pro lodičkáře-různé-1 ze 2

Prodám soubor věcí dle fotek-nejraději komplet,nebo za něco vyměním,platba na účet,pošlu PPL za 120,-

Díly pro lodičkáře-různé-1 ze 2

Prodám lodní model člun Leader

Prodám model člunu Leader. Délka cca 70cm. Stavěno starou metodou žebra, plaňky, překližka. Žádné novodobé plastové výlisky. Na přídí popraskaný lak, lehce opravitelné, na vodu může ihned ale lepší jako statický model do sbírky. Hezké zpracování a na svoje stáří stav pěkný. Cena pevná 4500kč.

Prodám lodní model člun Leader

Lod z nedokončeného projektu.

Lod z nedokončeného projektu.Nová elektronika viz foto.Lod není dodelaná,šikovný modelář si jistě dodělá,nebo dá elektroniku do jiné lodě.Prijímač spektrum SR3100 2,4ghz,servo Gys S0090,motor 4200kv 70A regilátor.

Lod z nedokončeného projektu.