RC motorové lodě - elektropohon

8 inzerátů

ARTUR ze stavebnice

Prodám rybářskou loď Artur z legendární stavebnice. U kýlu je trup rozklížený viz. foto. Na opravu a dodělání není čas, začal jsem se více věnovat letadlům. Možná výměna za žhavík 3,5 nebo větší. Znojmo (Zásilkovna 120 Kč)

ARTUR ze stavebnice

Motory 280 s převodovkou

Prodám tyto motory s převodovkami.2 x komplet motor + převodovka + nerezová lodní hřídel. 1 ks integrovaná převodovka s 2 motory + krátké náhony na hřídele.Motory i ozubení převodovek ve 100% stavu.Pohon LiPo 2 S ,vodní chlazení funkční.

Motory 280 s převodovkou

Marina

Prodám precizne postaveny model od Aeronaut Marina. delka 68cm Uplne nový model jeste nejetý. Novy retro motor, 60a regulátro actro-marine 60, uplne nove servo Hs 645 mg.

Marina

Remorkér JENIS

Prodám remorkér JENIS na TUG TOWING. Rozměry lodě jsou přibližně 65x26x40cm. Vše z laminátu, precizní práce, jediný kus na světě. Vybavení viz. foto. Původní majitel s ním jezdil TT, já jej měl pouze vystaven. Vzhledem k modelu je možný pouze osobní odběr.

Remorkér JENIS

Tlačný remorkér TR567

Prodám tlačný remorkér na TUG TOWING. Původní majitel s ním jezdil TT, já jej měl pouze vystaven. Rozměry cca 50x38x30cm. Vše laminátové, precizní práce, jediný kus na světě. Vybavení viz. foto. Pouze osobní odběr.

Tlačný remorkér TR567

Jeet pohon

Prodám 2ks nových Jeet pohonů od firmy Graupner/SJ označen Jet-Antrib 5, katalogové číslo no. 2347. Odkaz na něj lze stále nalézt na netu. Už pro ně nemám využití.

Jeet pohon

Calypso 1:45

Nová, netknutá stavebnice lodě. Bez vybavení. Viz. foto. Calypso 1:45 Detailně propracovaná RC maketa legendární oceánografické lodi Jacquese-Yvese Cousteaua s plastovým trupem o délce 940 mm dánské firmy Billing Boats. Stavebnice v rozsypu v měřítku 1:45 pro zkušené stavitele. Maketa Calypso má trup tvořený plastovým v1

Calypso 1:45

bittydesign hyper 200

Nová, nerozbalená, čirá karoserie pro modely spalovací ON ROAD modely 200mm je pokryta ochranou folií, vyrobena z velmi kvalitního polykarbonátu, balení obsahuje maskovací nálepky včetně samolepek.

bittydesign hyper 200