RC motorové lodě - elektropohon

5 inzerátů

FROG

Prodám trup lodě třídy MiniExpert se zalaminovanou překlápěcí komorou. Nutno dodělat lože motoru, hřídele, chlazení a otvory pro zaplavení při převrácení lodě.

FROG

Maxi lod IVETA

Prodám motorovou jachtu IVETA: zvětšený model, délka 160 cm, loď je dokončena, komplet olaminovaná několika vrstvami tkaniny.(3mm plaňky) Model je připravem k nabarvení a k nalakování. Loď je možné vybavit osvětlením a doplňky podle plánku i svého vkusu. Kvalitní práce, pouze osobní odběr. Foto ze stavby mohu zaslat, váha1

Maxi lod IVETA

Prodám lod Felix

Prodávám zvětšený model lodi Felix: délka 135 cm, velmi povedený model, krásné jízdní vlastností. Trup lodi je 1mm překližka olaminována ze vnitř i z venku. Model je cca 5 let starý, drobné kosmetické oděrky, loď je osvětlená. Možno prodat i s pohonnými baterkami, pouze osobní odběr, nelze zaslat. Cena k jednání 17 000 Kč.

Prodám lod Felix

motorová jachta Doris

Prodám loď Doris: délka 135 cm, plně funkční, osvětlená + doplňky. Model je konstrukční, ručně stavěný, trup plaňkový.(žádný karton) Celý model je kvalitně olaminován několika vrstvami tkaniny, profesionálně nabarven a nalakován - opravdu kvalitní práce. Možno prodat i s pohonnými baterkami. Foto ze stavby mohu doložit.Da1

motorová jachta Doris

Obousměrný regulátor 80A

Prodám obousměrný regulátor "Bidirectional ESC" 80A na 2-6S, s UBEC 5A /5V. Vhodný pro RC loď nebo auto. Regl. je zcela nový nepoužitý, potřebuji klasický letecký. Výměna možná !

Obousměrný regulátor 80A