Železniční modely TT

23 inzerátů

Nádraží Ostroměř

Nádraží Ostroměř kompletní, nepoškozené, nic nechybi. Původni cena 690,-kč. Cena 650,-kč i se zásilkovnou. Platba na účet.

Nádraží Ostroměř

Stavebnice Zekks/Zkks SDV

Koupím nesestavenou stavebnici cisterny Zekks SDV v původním stavu. Za nabídky děkuji.

Stavebnice Zekks/Zkks SDV

Příslušenství, trafa, stromečky a zbytky

Prodám zbytky, co zbyly ze stavby kolejiště. Posypy, foliaze, zbytky foliazi, trafa FZ1, domečky, lampy, semafory, pidilidi a mnoho dalšího.... Na vyžádání pošlu fota. Ceny dohodou (mám trochu představu). Odesílám cca do 10dnu od připsání platby. Pouze převodem nebo osobní odběr.

Příslušenství, trafa, stromečky a zbytky

Regionova TT - 3D tisk

Prodám prakticky kompletní 3D tištěné stavebnice Regionovy včetně bočního zasklení. Uchycení kastle 814 pasuje na pojezdy pro 810. Vyzkoušené mám Picoloco, kde bylo pouze potřeba ubrat cca 1 mm plastového rámu v rozích u čela, kvůli zúžení čela Regionovy oproti původní 810. Rozsochy na 914 jsou připravené pro Peho ložiska, a...

Regionova TT - 3D tisk

Zajímá mne Vaše zkušenost s prodávajícím JAKO

Dobrý den zajímá mne Vaše zkušenost s prodávajícím JAKO který zde nabízel červenou trafiku, pak šedé trafačky a hotové trafačky. Nemám s ním dobrou zkušenost a proto mne zajímá i Váš názor. Foto od původního inzerenta.

Zajímá mne Vaše zkušenost s prodávajícím JAKO

Set 2x Eanos ČD cargo Roco TT

Nabízím k prodeji ze soukromé sbírky : Set 2x Eanos ČD cargo Roco velikost TT, vitrinované vozy, bez viditelného poskozeni Cena jednotlivě 899kc/ks vagon nebo celý set za 1749kc Na dobírku a do zahraničí nezasílám, osobní převzetí možné. Více info na mail zeleznicni-modely-ho@email.cz

Set 2x Eanos ČD cargo Roco TT

Brejlovce

Zdravim, nemá někdo na prodej brejlovce MTB. Na barvě nezáleží Předem děkuji

Pojezd

Dobrý den, Neměl by někdo navíc pojezd na zamračenou nebo brejlovce od MTB Předem děkuji za nabídky.

Otevřený vůz ÖBB

Prodám otevřený vysokostěnný vůz ÖBB ze IV. epochy s dřevěnými stěnami. Perfektní stav, původní krabička, kovová dvojkolí, kinematiky, nové spřáhlo Tillig. Vůz je opatřen patinou a nákladem pravého uhlí. K ceně nutno přičíst poštovné dle domluveného způsobu zaslání (mohu jen Českou poštou). Platba pouze předem na účet.

Otevřený vůz ÖBB

Kotlovů vůz Uachs/Ra ČSD

Prodám kotlový vůz Uachs/Ra ČSD ze stavebnice LPH. Model doplněn o kinematiky Peho, kovová dvojkolí a ložiska. Cena 1000kč/ks k dispozici 6ks (2x s budkou a 4x se zábradlím)

Kotlovů vůz Uachs/Ra ČSD