Železniční modely TT

16 inzerátů

Prodám modely TT

Prodám modely tanku T-72 (německý výrobce, dobarveno a označeno znaky AČR). K dispozici dva kusy, cena za kus 650 -Kč. V případě zájmu i o plošinový vůz (šestinápravový) +800 Kč. Prodám poštovní vůz ČD ze setu Tillig 1374. Bez poškození, neježděný. Kovové dvojkolí, nové spřáhlo. Boční dveře se dají otevřít. Cena 800,-Kč.1

Prodám modely TT

Odstřižky travních koberců

Chtěl bych nabídnout odstřižky foliáží z různých mých projektů a dioramat které mi zbyla a již je neupotřebim, odřezky v délce 30cm a šířce od 2cm do 5cm jsou z kvalitních foliáží v cca 30litrovem pytly, je tam cca 15druhu terénu a každý druh terénu tam je hodně krát takže si z nich uděláte větší plochu krajiny.Opeavdu spo1

Odstřižky travních koberců

Odstřižky foliáží

Dobrý den, nabízím odřezky foliáží z různých mých projektů a dioramat které mi zbyla a již je neupotřebim, odřezky v délce 30cm a šířce od 2cm do 5cm jsou z kvalitních foliáží v cca 30litrovem pytly, je tam cca 15druhu terénu a každý druh terénu tam je hodně krát takže si z nich uděláte větší plochu terénu.

Odstřižky foliáží

KOUPÍM ZBYTKY TENDRU ZE STAVBY ŠTOKRA

KOUPÍM ZBYTKY Z PŘESTAVBY ŠTOKRA. ZBYTEK Z VANOVÉHO TENDRU - SPODNÍ KOVOVOU A PLASTOVOU ČÁST. ZBYTKY POJEZDŮ A PŘEVODOVEK BEZ KOL A PŘEVODOVÝCH KOLEČEK. CENU DOHODNEME.

KOUPÍM ZBYTKY TENDRU ZE STAVBY ŠTOKRA

LEPT LOKOMOTIVY 742

STAVEBNICI LOKOMOTIVY ŘADY 742, T466.2 PERFEKTNÍ STAV. DK MODEL POŠTOVNÉ NA ZÁSILKOVNU 80,-KČ NEBO OSOBNĚ PO DOMLUVĚ.

LEPT LOKOMOTIVY 742

lokomotiva tt vectron CDC

Prodám novou, pouze vyzkoušenou lokomotivu 383.006 dopravce ČD Cargo. Výrobce Tillig č.kat. 04823, analog. Perfektní jízdní vlastnosti, 100% stav. Originální balení, doplňky. Doprava od 65 Kč, dobírka ne.

lokomotiva tt vectron CDC

TRAFO F2

Prodám trafo F2 Cena 450kč.Poštovné zdarma

TRAFO F2

Prodej stavebnic modelové železnice.

Prodám stavebnice modelové železnice + nějaké příslušenství. Něco zabaleno, rozbaleno a rozestavěno. 25 stavebnic TT a 3 stavebnice H0. Žárovičky , lampičky šturce apod. Pouze v celku a osobní předání.

Prodej stavebnic modelové železnice.

Železniční násep flexi

Přenechám nevhodný dar železničních náspů 1x HTC 9753F ,1x THC 9758F a 15x HTC 9787F s víc jak 50% slevou .Za vše tedy jen 2700,-kč . Nejlépe osobní odběr -Jeseníky, nebo + poštovné.

Koupím vložený patrový vůz BTTB.

Koupím vložený patrový vůz BTTB. Nejlépe ČSD, ale může být i DR. Za rozumnou cenu.