RC lodě85 inzerátů

Plachetnice Monsoon

Součástí je servo řízení a silný naviják plachet. Balanční závaží je nyní z olova (původně železné) neboť bylo moc lehké. Délka 90cm, vyška 180cm. Osobní odběr.

Plachetnice Monsoon

Sweep QTS Low Profile Tires 32deg w/BBS Black Spok

Kola vhodné pro kategorii FWD a GT stock - nové nepoužité Made in cooperation of Sweep Racing with Mibosport are brand new SQS-32PGL competition tyres on BBS style rims. It is special designed for the realistic touring car classes, especialy for growing front wheel drive 1/10th touring car class. Their main features are belt...

Sweep QTS Low Profile Tires 32deg w/BBS Black Spok

Motorové lodě

Motorové RC lodě Scheveningen a Artur plně vybavené RC a osvětlené včetně RC vysílače Turnigy 9XR s modulem Corona a osmi přijímači Corona. Do lodí a vysílače dodat pouze Aku pro pohon, osvětlení a balanční zátěž. Cena komplet 10000,- Kč samotné lodě každá 4000,- Kč Další informace na email modelsro@post.cz

Palubní letadla 1:200 na válečné lodě. + formy.

Dobrý den.Přenechám formy většinou letadel 2 sv. válka z válečných lodí. třeba se to bude někomu hodit mám možná ještě další ,je to z dob kdy jsem aktivně stavěl ,ale dnes to už nikoho nezajímá.

Palubní letadla 1:200 na válečné lodě. + formy.

RC loď Morgan

Prodám mnou vlastnoručně postavený RC remorkér Morgan, dle předlohy z časopisu ABC. Pohon zajišťují dva stejnosměrné motory řady 500 a jeden regulátor. Loď kouří, svítí (poziční světla a osvícení paluby), naviják na kotvu a tažné lano. Model včetně přepravní krabice. Více info po mailu, cena dohodou.

RC loď Morgan

Rybářská loď FALKE

Postaveno ze stavebnice. Trup plast, paluba a nástavby dřevo, drobná vybavení plast. Pohon zajišťuje motor MIG 480 12 V stejnosměrný, pohon aku Lipol 3 S, regulátor RH- Brush 40 A, stejnosměrný. Délka 715 mm, váha cca 2, 2 kg. Prodávám ze zdravotních důvodů. Nelze poslat tedy osobní odběr (lokalita TU)

Rybářská loď FALKE

Lodni sroub 44mm, 1.6 stoupani

2listy, prumer 44mm, stoupani 1.6 Brutalni lopatky

Lodni sroub 44mm, 1.6 stoupani

Lodni sroub 44mm

3listy, prumer 44mm, stoupani 1.4

Lodni sroub 44mm

Proboat blackjack 29

Motor dynamite 2000kv Regulator turnigy 120A Servo hitec Komplet lodni ulozeni a kormidlo v kovu Mosazny vyvazeny a nabrouseny lodni sroub 42mm.

Proboat blackjack 29

Plachetnice Micro Magic

Loď je nová, byla na vodě jednou, nemám pro ni využití. Možno i s rádiem +1000,-

Plachetnice Micro Magic