RC plachetnice25 inzerátů

Rc modely lodí, stavebnice

Prodám plně funkční modely lodí, nebo úplně nové stavebnice. Lodě jezdí bez problému. Cena dohodou.

Rc modely lodí, stavebnice

RC plachetnice ESTER - REZERVACE

Prodám malou RC plachetnici ESTER třídy Footy. Trup laminát, nástavba PVC desky. Kompletně vybavená servy a Life Aku a připravená k provozu. 2x kompletní oplachtění. Cena je bez RC soupravy. Pouze osobní odběr. Po dohodě mohu předat na trase Hořovice - Praha Zličín - Louny a okolí. video: https://hank61.rajce.idnes.cz/Footy_Esterel/1288810419

RC plachetnice ESTER - REZERVACE

Prodám model plachetnice

Prodám rozestavěný model plachetnice, chybí plachty - materiál můžu přidat, 1x servo - ovládané kormidlo. Délka 90 cm, výška 165 cm. K vyzvednutí v Českých Budějovicích. Případně můžu do určité vzdálenosti dovézt.

Prodám model plachetnice

Prodám model plachetnice

Prodám model plachetnice, 1x servo Futaba FPS 148 - ovládané kormidlo. Délka 90 cm, výška 160 cm. K vyzvednutí v Českých Budějovicích. Případně můžu do určité vzdálenosti dovézt.

Prodám model plachetnice

Plachetnice Monsoon

Součástí je servo řízení a silný naviják plachet. Balanční závaží je nyní z olova (původně železné) neboť bylo moc lehké. Osobní odběr.

Plachetnice Monsoon

Micro magic

Kamarád prodává Micro Magic včetně vysílačky Fs-i6s, ježděná asi dvě sezóny, nějaký čas ležela na poličce Cenu nabídněte, představa je okolo 4000Kč s vysílačkou,ale dá se jednat. Volejte na tel. 704116000

Micro magic

plachetnice "1.9" (K - klasse)

Jedná se o kompletní stavebnici modelu plachetnice české verze dle pravidel kategorie K-klasse. Podrobnosti zjistíte zde: www.rcsail19.cz Model je připraven k sestavení, k dispozici jsou všechny potřebné díly, stavební dokumentace, plachty i rádiové vybavení. Jedna specialitka - špička stěžně je osazena blikajícím majákem...

plachetnice "1.9" (K - klasse)

Prodej stavebnice lodě Le Superbe

Prodám stavebnici lodě Le Superbe od výrobce Mantua v měřítku 1/75, délka modelu 1100 mm. Preferuji osobní předání v Praze z důvodu velikosti a váhy stavebnice, kter obsahuje kovové a mosazné doplňky, např. děla.V příloze obrázky.

Prodej stavebnice lodě Le Superbe

Prodej stavebnice lodě WASA

Prodám konstrukční model stavebnice lodě WASA od výrobce COREL. Délka modelu 940 mm, výška 705 mm, šíře 330 mm. Měřítko 1/75.V příloze obrázky. Preferuji osobní odběr Praha z důvodu váhy stavebnice, obsahuje kovové a mosazné doplňky, ozdoby a děla.

Prodej stavebnice lodě WASA

mamoli BlackBeard 1:57

Prodám model lodi BlackBeard plus tři lepidla.. původní cena 3900 nyní 1900kč koupil sem na astra.cz..zavolejte možná i sleva.. balíček je komplet i s lepidlama..viz můj druhý inzerát zde kde jsou i fotky..