RC lodě60 inzerátů

Střídavý motor 2845

v dobrém stavu, 4100 ot/min, osa 3.17mm, vhodný pro pohon lodi třídy ECO nebo hobby auto onroad 1/10

Střídavý motor 2845

Prodám plány na loď COMMODORE, GRAUPNER

Prodám plány na loď COMMODORE - fa GRAUPNER Měřítko 1:1, délka 720, šířka 230, výška 210mm, Cena - levně.

Prodám plány na loď COMMODORE, GRAUPNER

SCHEVENINGEN loď

Nabízím sběrateli starý a poškozený model této lodi. Kdysi funkční, jezdila, dnes jen kus historie modelářství. Zájemce ať se ozve s nabídkou, vhodný osobní odběr.

SCHEVENINGEN  loď

RC loď Rasch Nisse mini

Prodám RC loď kategorie mini mono Rasch Nisse mini, vhodná už jen na rekreační ježdění. Motor ADS400L 3700 KV 600 W, regulátor Turnigy Trust 45 A, servo s kovovými převody.

RC loď Rasch Nisse mini

torpedoborec

Prodám torpedoborec U.S.S. Norfolk (viz. fota), vážnému zájemci, který bude ochotný dát tomu trošku práce pro dokončení. Délka 165 cm, osezeny SS motory MIG 600 s vodním chlazením, servo řízení, částečně doplněno osvětlení LED, gelový AKU 12V, 8Ah. Pro fajnšmekra, vzhledem rozměrům a váze nelze poslat.

torpedoborec

Super rychlý člun Thunder Tiger Outlaw 7.5

Prodám člun Thuder Tiger Outlaw Je to krásný žlutý stroj, který dokáže skoro létat na vodní hladině. Bohužel na člun nemám čas a tak ho chci prodat, aby potěšil někoho, kdo mu tu péči dopřeje. Pro další informace neváhejte volat.

RC Spektrum

prodám nový set RC Spektrum ( nepoužité ) vysílač STX2 přijímač MRX200 marine cena včetně pošty

RC Spektrum

RC loď SONIC

Prodám závodní loď SONIC určenou pro závodní kategorii ECO MINI STANDARD. Součásti lodi je motor BMA1712-13 (2225-13) - (3s), regulátor HOBBYKING 30A (2s-3s), servo s kovovými převody. Model je funkční, jen ho dát na vodu. Cena bez poštovného.

RC loď SONIC

Rc modely lodí, stavebnice

Prodám plně funkční modely lodí, nebo úplně nové stavebnice. Lodě jezdí bez problému. Cena dohodou.

Rc modely lodí, stavebnice

RC plachetnice ESTER - REZERVACE

Prodám malou RC plachetnici ESTER třídy Footy. Trup laminát, nástavba PVC desky. Kompletně vybavená servy a Life Aku a připravená k provozu. 2x kompletní oplachtění. Cena je bez RC soupravy. Pouze osobní odběr. Po dohodě mohu předat na trase Hořovice - Praha Zličín - Louny a okolí. video: https://hank61.rajce.idnes.cz/Footy_Esterel/1288810419

RC plachetnice ESTER - REZERVACE