quadcoptery

5 inzerátů

Syma x5c

Prodám díly na dron Syma x5c. Vrtulky, kamera, základová deska (zničené jedno pájecí pole pro led), 4x úplně nové motory, vysílačka, plasty (výřez na větší baterku). Prodám jako celek vše co je na foto. lze zaslat přes zásilkovnu. Cena dohodu.

Syma x5c

Dromida Vista FPV:

Kvadrokoptéra se 251mm rotory; miniaturní wi-fi HD kamerou; pořizování foto/video snímků doma i venku a FPV létání. RC set s 2.4GHz vysílačem, LiPo aku, kamerou a USB nabíječem pohonného článku.

Dromida Vista FPV:

dron

Popis dronu Galaxy Visitor 6 PRO: Mini kvadrokoptéra se 160mm rotory a miniaturní wi-fi HD kamerou pro klidné i akrobatické poletování, pořizování foto/video snímků doma i venku a FPV létání. RC set s 2.4GHz vysílačem, LiPo aku, kamerou a USB nabíječem pohonného článku.

dron

Dron

Prodám tento málo létaný dron .Baterie je nová-je větší.

Dron

Syma X5C 4 kvadrokoptéra RTF

Dobrý den, prodám mini kvadrokoptéru disponující vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku, v místnostech a halách a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií. Díky 6-osému gyroskopu je model velmi stabilní a umožňuje tak pořízení záznamů ve vysoké kvalitě. Konstrukce z kvalitního...

Syma X5C 4 kvadrokoptéra RTF