Lokomotivy TT6 inzerátů

842 Zvuk+cestující

Nabízím model motoráku 842 od MTB. Dekodér a repro Zimo, zvuk Jacek, uvnitř jsou cestující a fíra na každé straně. Doplňky osazeny, dobarvený čelník. Spřáhla Kuehn a dosazená bandáž. Zatmavené interierové ledky z boku - menší prosvit kastle. Dálkový reflektor se ovládá zvlášť. Video můžu zaslat odkaz. Dodám s očištěnými koly,...

842 Zvuk+cestující

Loko E 499 ČSD

Prodám starší používanou el. lokomotivu E 499 ČSD dle fota. Loko je funkční, jezdí plynule oběma směry. Zachovalý stav, viz foto. Osob. vyzvednutí je možné po předchozí domluvě, popř. zašlu poštou doporučeně, kvalitně zabalené proti poškození. Poštovné 95,-Kč, na dobírku ne.

Loko E 499 ČSD

Odlitek loko T 478

Nabízím k prodeji tento odlitek loko T 478, zvané "Bardotka". Odlitek kastle je včetně doplňků, dle fota. Osob. vyzvednutí je možné po předchozí domluvě, popř. zašlu poštou kvalitně zabalené proti poškození. Poštovné 95,-Kč. Na dobírku ne.

Odlitek loko T 478

Taurus BR 182 DB

Prodám Taurus TT Piko málo ježděný s upraveným čelním osvětlením LED.

Taurus BR 182 DB

Lokomotiva Tillig BR 140

Nabízím k prodeji elektrickou lokomotivu BR140 v měřítku TT od firmy Tillig, lokomotiva je cca 3 roky stará, koupena v Německu, doplňky nalepeny + krabička. Vhodná i pro začátečníky, kteří začínají s TT.

Lokomotiva Tillig BR 140

TT retro lokomotivy

Nabízím z pozůstalosti málo jeté lokomotivy od fi. TT HOBBY Jedná se o: BR81 kat.no. 2210 Triebwagen kat.no.2810 Elinka set komplet s kolejemi Cenu nabídněte - nabídky emailem, odpovídám do 24h

TT retro lokomotivy