RC vrtulníky elektro

8 inzerátů

Blade TRIO CFX 360

Prodám BLADE CFX 360 TRIO 2 roky starý, pouze několikrát létaný, po havárii výměna 2 serv a pák, všech listů a hlavního ozubeného kola. Opraveno v odborném servisu, doklady doložím. Nejraději osobně, důvodem prodeje je nedostatek času na létání. Třebíč, včetně 1ks baterie 6S 1300mAh. Dohoda o ceně možná.

Blade TRIO CFX 360

Kapotáž na Align Trex 450

Prodám kapotáž na vrtulník třídy 450, stav viz foto. Cena 1500 Kč

Kapotáž na Align Trex 450

Align T-rex 450 Pro

Prodám komplet osazený vrtulník Align Trex 450 Pro, stav a osazení viz foto. Včetně baterie, náhradních listů a přijímače Spektrum se satelitem. Cena za vše 5 500 Kč.

Align T-rex 450 Pro

Díly na vrtulník Sniper

Prodám náhradní díly na vrtulník SNIPER. Jedná se nové nepoužité díly co mi zůstaly po ukončení provozu vrtulníku. Včetně uhlíkových rotorových listu hlavního rotoru a vrtulky, ocasních trubek a kardanů, mnoha ložisek, pastorků, duralových dílů, Ofocený seznam dílů je v obrázcích, případně zašlu v Excelu. Původní cena všech...

Díly na vrtulník Sniper

Řídící jednotka Blade 70s

Dobrý den, koupím funkční řídící jednotku Blade 70s BLH4202.Děkuji za nabídky.

Řídící jednotka Blade 70s

Align T-rex 500 DFC

Prodám Trexe 500, málo létany v dobrém stavu. Prodávám bez stabilizační jednotky, přijímače, baterie a kanopy. Osobní odběr.

Align T-rex 500 DFC

mikrovrtulniky

Prodám 2 mikrovrtulníky, stav dle obrázků. Vhodné na náhradní díly pro majitele mikrovrtulníku Hornet. Draky jsou kompletní funkční. Případně si stačí doplnit zbývající elektronik k letu. Motor, regulátor a gyro je u jednoho namontované. Cena dohodou.

mikrovrtulniky

Blade 70 s Bnf

Koupím vrtulník Blade 70 s Bnf nový, nebo v dobrém stavu.

Blade 70 s Bnf