Lokomotivy H046 inzerátů

ACME BR 120 DB

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli by někdo semnou nevymněnil model loko od ACME BR 120 za tu samou ale potřeboval bych starší nátěr foto 1 model mam na výměnu a foto 2 model který bych chtěl , samozřejmě model v puvodnim obalu nejetý vše jako nové!!! Očekávám totéž . děkuji za případné nabídky.

ACME BR 120 DB

Motoráky čsd

Piko M140 + přívěšák, jezdí dobře, stav viz foto. Hurvínek, lept, interier, bez pojezdu. Cenu nabidnete. Zásilkovna 65kč, platba predem na účet.

Motoráky čsd

Koupím vše kolem Regiojetu Ho

Dobrý den ,měl bych zájem o lokomotivy nebo vozy i domácí výroby Ho v barvách regiojetu možno i přestříkané . ( Nebo i možno mé vozy nastříkat a dát potisky regiojetu ). Jedná se mi o dar k Vánocům malému děkuji za nabídky a informace.

Koupím vše kolem Regiojetu Ho

Lokomotiva

Prodám lokomotivu Roco čd 714 cena dohodou

Lokomotiva

Startset s ozvučenou lok BR 18.6 a třemi vozy

ROCO start set s ozvučenou lokomotivou BR 18.6 a třemi os. vozy. Nové, pouze odzkoušené. Set obsahuje vše co je uvedené na přiloženém obrázku. Produktové číslo výrobce je 51313. Rozměr kolejového oválu: 330x140cm.

Startset s ozvučenou lok BR 18.6 a třemi vozy

E 69 Piko

Prodám lokomotivu E69 s krabičkou, stav jako nová, jen chybí jedna stupačka. Pluhy jsou přiložené v sáčku.

E 69 Piko

Roco Sergej

Scháním Sergej od Roco číslo 62937. Prosím o nabídku a cenu. Předem děkuji.

Roco Sergej

Koupím větší sbírku vláčků H0 - viz popis

Koupím větší sestavu vláčků H0 - lokomotivy, vagony, koleje, vše dohromady. Pokud chcete prodat svoji sbírku, nabídněte prosím vše na email, mohou být starší i novější produkce, různé epochy. Nabídněte prosím jen z ČR a ne aktuálně prodejní kusy za cenu větší něž se dají momentálně koupit nové z obchodů. Díky.

Koupím větší sbírku vláčků H0 - viz popis

Liliput

Dobrý den, nemáte náhodou někdo na prodej tyto dvě motorobé jednotky? Děkuju

Liliput

Lokomotiva Piko

Lokomotiva je úplně v pořádku.

Lokomotiva Piko