Železniční modely Z11 inzerátů

Osvětlený služební vůz, DB

Osvětlený služební vůz, DB, cena + poštovné

Osvětlený služební vůz, DB

Parní lokomotiva, DB MÄRKLIN

Prodám parní lokomotivu viz foto, DB, Ep.III, k.č. 8805 od firmy MÄRKLIN. Lokomotiva je ze sbírky, neježděná, bez poškození, v perfektním stavu a originální krabičce. Preferuji domluvu po telefonu - nejsem stále u počítače... Možné předání i osobně v Praze. Děkuji všem případným zájemcům.

Parní lokomotiva, DB MÄRKLIN

Trávníky, terény, stromečky

Travní foliáže, terén, stromecky pro dioramata 1:35 a 1:72, steomky jehlicnate a listnatw od 2 az 25cm vysky, ruzna rocni období. Travni foliaze pro podlozky 30x20cm a velikosti 30x80cm a pytel odrezku travnich foliazi kde je 22 druhu terenu, kazdy odrezek ma delku 30cm a sirka od 2cm do 7cm..

Trávníky, terény, stromečky

M 131

Hledám modeláře,který postaví lept M 131 .Vše potřebné dodám.Cena dohodou.

Kolejiště TT

Koupím kol,ejiště se dvěma okruhy rozměry 150x80cm bez vagonku a lokomotiv. Hlavně aby bylo v provozu/ Funkční/. cena dohodou. Vlastní odvoz nemám.

Sháním modeláře

Sháním nějakého modeláře. Který bybyl ochoten opravit panel. Nejdou návěstidla. Panel sem si nechal dělat. Já tomu nerozumím. Pokud se někdo ozve dobře zaplatím. Sem ze Zábřehu namor. Popř. kontakt 704022851. Předem děkuji Oldřich Muller

Koleje modelové železnice vel. Z

prodám různé koleje modelové železnice vel. Z (1:220), nové nebo použité (naštípnutý pražec), se slevou 25% nebo 50%, výrobce Marklin, zašlu seznam kolejí na vyžádání.

Koleje modelové železnice vel. Z

motorový vůz vel. Z, nový

prodám spolehlivý motorový vůz miniaturní železnice vel. Z, dvě nápravy hnané + dvě nápravy pro přenos napájení, výr.Rokuhan (Japonsko), 100% stav, nový

motorový vůz vel. Z, nový

Prodám modely Z

Dobrý den, Nabízím k prodeji modely Z. Stav, ceny a vše ostatní k modelům popsáno v obrázcích. Sledujte moje další inzeráty, při zakoupení 1 a více modelů Vám poskytnu slevu 10% při nákupu nad 4000,- Vám poskytnu poštovné zdarma. Modely Vám mohu zaslat formou balíku, předat osobně v Praze. Modely lze uhradit předem převodem...

Prodám modely Z

KOUPIM

Koupím větší množství kolejí,vyhýbek,jeden angličák na velikost "Z" Marklin.Nemusí být nové,ale použitelné.Asi tak v měsíci duben/květen.Později bych dodal kompletní seznam.Děkuji za nabídky .