Vagóny H0333 inzerátů

Rychlíkový vůz DR

Rychlíkový vůz DR, typ Halberstadt, výrobce Roco Nové, nevybalené, originální obal, doplňky a návod přiloženy. Kat.č. 74805, 2.třída + zavazadlový oddíl, BDms V případě rychlého jednání a osobního převzetí 1600Kč.

Rychlíkový vůz DR

Vozy Hornby

Dobrý den,prodám tyto vozy firmy Hornby. Cena 3000kč nebo dohoda

Vozy Hornby

Obtisky na vozy Eas-u OKD

Nabízím obtisky na vozy Eas-u společnosti OKD. K dispozici ve 3 různých inventárních číslech. Cena za kus je 60Kč/2,30EUR. Poštovné po ČR 26Kč, po EU 40Kč (posílám v obálce s kartonovou výplní).

Obtisky na vozy Eas-u OKD

Vozy ČSD

Prodám nové,neježděné vozy Tillig Amee, Bmee. Pouze jako komplet, cena je za komplet,pouze k zaslání poštou,bude připočteno poštovné.

Vozy ČSD

Prodám vůz Z ČMD-BMB, H0, Roco

Prodám vůz Z (ex DRG München) ČMD-BMB, H0, od výrobce Roco. Vůz je ve 100% stavu, ze statické sbírky, uchovávaný v původní krabičce, všechny doplňky osazeny. Cena 590 Kč + poštovné dle ceníku ČP. Platba na účet, evtl. po domluvě možné i osobní předání (Jihlava a okolí).

Prodám vůz Z ČMD-BMB, H0, Roco

Set Carl Maria von Weber

Predám bezchybný set 5 vozňov Carl Maria von Weber. Cena 490 eur

Set Carl Maria von Weber

Rychlíkový vůz A ČD Tillig Ho

Prodám rychlikový vůz 1 tř ČD Najbrt2 Tillig Ho 74882 nový zakoupen v červnu 2020 osobní předání v centru Prahy na dobírku neposílám

Rychlíkový vůz A ČD Tillig Ho

PRODÁM zavazadlový vůz BDshmeer ZSSK ACME H0

REZERVACE !!! PRODÁM zavazadlový vůz BDshmeer ZSSK 2.třídu ze setu A.C.M.E. 55098 za 1.300 kč. Vůz nemá akorát dorazy podvozků - je to na fotce (co nemá žádný vliv na jízdě - naopak,může jezdit i ostřejší oblouky)...Ale šikovný modelář si tam dolepí čtverečky plastů...Jinak je jako nový,naprosto bez chyby - jezděný asi 2x...

PRODÁM  zavazadlový vůz BDshmeer ZSSK ACME H0

Vagóny H0 Piko - DR 3ks

Prodám 3 ks vagónů H0 Piko, vše jako nové, kompletní, nepoškozené, včetně originálních krabiček. Doprava na trase Ústí nad Labem - Cheb zdarma, nebo poštou po platbě předem na účet.

Vagóny H0 Piko - DR 3ks

Obtisky na vozy Balm/Bmx/050

Nabízím obtisky na osobní vozy Balm/Bmx/050 ve velikosti H0 1.Balm ČSD 70.léta krátce po vyrobení (Dom.st. Smíchov, Brno) 2.Balm ČSD konec 70.let (Dom.st. Smíchov, Brno,) 3.Bmx ČSD 80.léta (Dom.st. Brno, Olomouc) 4.Bmx ČD 90.léta-polomáčený (Dom.st. Brno) 5.Bmx ČD 00.léta-slonová kost (Dom.st. Brno) Pokud máte zájem...

Obtisky na vozy Balm/Bmx/050