Po navratu k modylkum po temer 10lete pauze jsem naznal ze vymenim radio za modernejsi a presel na jinou znacku. Ted mi tu zbyva vybaveni Graupner HoTT co jsem mel predtim, konkretne: - Radia MX-20 a MX-16 - Prijimace: 1x GR-24 1x GR-18 + 3xG + 3A + Vario 1x GR-16 2x GR-12L 1x GR-12SC+ - 3 napetove telemetricke moduly s (myslim ze) JST-XH (viz foto) - 2 programovaci USB adaptery V kazdem radiu je 4S NiMH sada eneloop, v te MX-20 je kupovana minuly rok (a ma do 3 cyklu). Vsechny ostatni sady z fota (ten eneloop co je v MX-16 plus ty dve Graupner) jsou puvodni, tzn. stejne stare jako radia a maji radove desitky cyklu. Vsechny funguji a drzi radove hodiny, ale s modelem bych asi veril jen te nove. K MX-20 je cervena brasna, k MX-16 je cerna brasna. K obema jsou jednoduche popruhy HITEC (viz foto) a v te cervene je jeste nabijeci adapter. U te cervene je rozbity zip. MX-16 mela od vyroby problem s tim ze se obcas nahodne vypinala. Kupoval jsem ji jako studentskou, takze
Brno-venkov