RC modely349 inzerátů

Koupím Akrobata benzín

Koupím 3D Akrobata novější lehčí konstrukce s benzínovým motorem. Pokud možno kompletně osazeného bez přijímače, nabídněte. Děkuji.

Koupím xray xt2

Koupím podvozek xray xt2. Díky za nabídky

Koupím xray xt2

Akrobat benzin 30cc

Koupím akrobata o rozpětí cca 1850mm komplet osazený motorem a servy. Motor benzin cca 26-35ccm. např. : Extra, Yak 54, Sbach, MX2,ap... Foto ilustrační. Platí do smazání.

Akrobat benzin 30cc

Model na benzin

Koupím komplet osazeny model na benzínový motor cca 30ccm, jen vložit svůj příjmač, případně nové aku. Předpokládaná cena do 10 000kč. Pohodový model, akrobat, něco živějšího.. Nemám s čím létat :) Polomaketu, i model bez předlohy. piště přímo na email : akrobxx@seznam.cz prosím o popis a fotky. děkuji.

Model na benzin

Servo C 261

Koupím nové, nebo málo používané

vysílačový modul Frsky

zdravím, neměl by doma někdo starší modul FrSky do vysílače, který umí protokol D8? Případně starší vysílačku Taranis která to umí. Děkuji za případné nabídky s fotem a cenou.

Extra 330 SC

Sháním model Extra 330 sc r.1400 (Kopfstein)

Extra 330 SC

Sklopka za tahač tamiya

Koupím sklopku za tahač tamiya,prosím nabídněte

Sklopka  za tahač tamiya

Koupím 3d akrobata

Koupím 3D akrobata na spal. motor rozpětí 1,7-2,3m plně vybavený např. Sbach 342, extra 330(SC,LX) laser, mxs, yak, su a podobné Nejlépe Sbacha 342 od pilot rc Podmínka: musí létat přesnou a 3d akrobacii Děkuji za nabídky E-mail: Martin.zabak@email.cz

Koupím 3d akrobata

Letadlo do haly, CLIK R2 a podobné

Koupím vybavený Clik R2 od RC factory nebo jiné jemu podobné letadlo do haly. Preferuji osobní předání - Ústecký kraj, Praha a okolí, případně Brno. Nabídky s FOTO prosím do e-mailu. Děkuji