RC letadla987 inzerátů

Pilatus PC-9 Turbotrainer

Vojenský cvičný letoun. Konstrukční polomaketa, potah folie. Zatahovací podvozek. Na motor cca 20ccm i elektro. Svištivý zvuk elektropohonu nevypadá v modelu nepatřičně – předloha je poháněna turbopropem rozpětí 1800mm váha cca 4,6 5,4kg

Pilatus PC-9 Turbotrainer

SlowPoke od Great Planes

Prodám plně vybavené letadlo SlowPoke cvičného akrobatického letadla, klasické celobalsové konstrukce. Stačí vložit přijímač a letět. Lítá skvěle, nevyhovuje mi spalovací motor, přecházím zpět na elektro. Motor ASP 7,5, přijímačová baterie 2200 mAh, 5x serva Hitex HS-422 Velmi dobré ovládání, široké křídlo pro možnost...

SlowPoke od Great Planes

Příslušenství pro Spitfire Mk.IX

Nabízím příslušenství včetně maketových doplňků pro model Spitfire Mk.IX v měřítku 1:5. K dispozici je kompletní kokpit, kapota motoru, vrtulový kužel, kanony, aerodynamické kryty kanonů, vstupu vzduchu ke kompresoru, maketové výfuky... Ceny na vyžádání mailem.

Příslušenství pro Spitfire Mk.IX

Spitfire 1270mm-Dynam

Pouze zalétaný ,komplet osazený výrobcem, včetně elektrických zatahovacích podvozkú. Stačí vložit pohonnou baterii a svůj přijímač . Díky originál krabici lze i zaslat.

Spitfire 1270mm-Dynam

Easymax 3d Labprint

Prodám Easymaxe , slepený,osazen 3x digitální servo. Demontovatelné křídlo pro lepší přepravu, možno zalepit. I formace o modelu na stránkách 3D LabPrint.com.

Easymax 3d Labprint

Model HUSKY, vlečná, roz. 3000 mm

Prodám model HUSKY roz. 3000 mm, motor TITAN 63 ccm, vše funkční.

Model HUSKY, vlečná, roz. 3000 mm

laminátové trupy

Prodám laminátové trupy: - modrý použitý 100,- - s laminátovou kabinou 200,- - bez kabiny 150,- - samokřídlo (zdarma) Rozměry sdělím telefonicky.

laminátové trupy

RC Trojan

Zhavící motor OS Max 3,5,rozpětí 1,2m,ovládání S,V,Kř,M.Bez přijímače a baterie. Cena dohodou.Celobalzový trup i křídla.Krásný,nepoškozený model.

RC  Trojan

RC polomaketa letadla Cesna

Elektro se střídavým motorem,celobalza,připraven k let,ovládání S,V,Kř,M rozpětí 1,1m.stabilní,nenáročný model.Bez přijímače a baterie.Cena dohodou.

RC polomaketa letadla Cesna

E-flite Carbon Cub 2.0m

prodám 1,5 měsíce starý a zalítaný obří RC model letadla na elektriku, Carbon-Z Cub od E-flite má rozpětí 2,1m. Lehká a mimořádně odolná konstrukce EPO, výborné letové vlastnosti. Ovládání: motor, ocasní plochy, křidélka + klapky. Nainstalovaný střídavý regulátor E-flite 60A, střídavý motor E-flite BL50, 6ks digitální serva...

E-flite Carbon Cub 2.0m