Ostatní modely9 inzerátů

EC-135 1/72

Plastový model z ex magazínu. Pouze osobně Ostrava, cena dohodou.

EC-135 1/72

Krabice

Prodám krabici od modelu atomový ledoborec Lenin. Rozměry 43x38x4 cm. Trochu zašlá stářím, počmárané vnitřní dno, ale rozpadlá není. Cena 20 Kč+poštovné. Dohoda možná.

Krabice

Krabičky a návody

Prodám vystříhané krabičky a návody, KP Prostějov (nejen). Stav viz foto, zašlé stářím. Cena 20 Kč + poštovné. Dohoda možná.

Krabičky a návody

Návod, letadélko Pinto

Nabízím stavební návod k balzovému modelu na gumu - letadélko PINTO - Česky, Německy. Třeba se bude někomu hodit, nálezový stav - viz foto, trochu skrčené, poškozené okraje, ale čitelné. Rozměry 300x420. 10 Kč+pošta.

Návod, letadélko Pinto

stavebnice IGRA model GINO REZERVACE

Původní dřevěná stavebnice IGRA z r.1980 volného kluzáku pro mírně pokročilé modeláře, Balsové díly, rozpětí křídel 810mm. délka 680mm, stav viz. foto

stavebnice IGRA model GINO REZERVACE

Santa Maria 1:100 Igra

prodám půdní nález, částečně rozestavěnou stavebnici lodě, trup vypadá dobře udělaný, zdá se že nic nechybí, cenu nabídněte, je mi to líto vyhodit aktuální nabídka je 500,-Kč + poštovné

Santa Maria 1:100 Igra

Podstavce

Prodám podstavce, různé druhy, rozměry a barvy. Od 60 Kč.

Podstavce

akupak s nabíječkou

Prodám aku s nabíječkou ,prasklý obal ale akupak funkční je mně to nanic. Možná výměna .

akupak s nabíječkou

Stavebnice modelů od Igry a Modely

Koupím jakékoliv modelářské stavebnice letadel do sbírky převážně od výrobců Igra a Modela. Nejlépe kompletní v původní krabici. Posílejte rovnou fotku a popřípadě i cenu. Předem děkuji za nabídky.